Accessibility Tools

Breadcrumbs is yous position

Blog

DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
Font size: +
22 minutes reading time (4420 words)

Siyaset, ekonomi, finans, birlikte PEFT

Eski politika genellikle ekonomik güçler tarafından kontrol edildiğini ve tam özerklik içinde hareket etmediğini göstermiştir. Önce siyasi partiler ve onların siyasi temsilcileri, seçildikten sonra, her zaman tüm nüfusun iyiliği için karar vermezler, ancak çoğu zaman daha az varlıklı insanların zararına veya yalnızca kayırma yoluyla yalnızca çok zengin bir kesime yardım ederler. bazı kategoriler, diğer kategorilere saygı duymadan. Yolsuzluk, yasadışı ticaret, cinsel faaliyetler, şantaj ve birçok politikacı, şüpheli ve sıklıkla mahkum edilen birçok skandal, tüm dünyada oldu ve şimdi bile var.

DirectDemocracyS, birçok makalesinde, siyasi kararların bizim tarafımızdan nasıl alındığını ve birçok yenilikle dünyada ilk kez gerçek demokrasiyi nasıl hayata geçireceğini herkese açıkladı.

İktidar, her zaman elinde tutan egemen halkın elinde: seçimlerden önce, sırasında ve dünyada ilk kez, hatta seçimlerden sonra. Çünkü demokrasinin özü, halkın tüm nüfusun iradesine dayanarak karar vermesini ve politikacıların yürütmesini gerektirir. Bizi kızdıran şey, kendimizi ifade etme hakkını ellerinden almış olmaları, hepsinin istediklerini yapmalarına izin vermeleri. İyi bir iş çıkarsalardı, hem geleneksel partiler hem de onların "iyi" temsilcileri haklı olarak övgülerimizi alacak ve şikayet etmeye gerek kalmayacaktı. Ancak ahlaksız gösteri ve bizi, ailelerimizi ve gezegenimizi küçülttükleri koşullar, dünya siyasetini değiştirmeyi ve iyileştirmeyi ve sonuç olarak yaşamlarımızı değiştirmeyi ve iyileştirmeyi kesinlikle gerekli kılıyor.

DirectDemocracyS ve ilgili tüm projelerimizle dünyada her zaman ilk kez vatandaşlar, seçmenlerimize en iyi seçimleri öneren, onlara sadece eksiksiz ve ayrıntılı değil, yetkin, bağımsız, dürüst uzman grupları tarafından sürekli olarak bilgilendirilir. bilgi, aynı zamanda her seçimin sonuçlarının tahmini.

Sevgili dostlar, bilinçli seçmenler, bilinçli bir güce sahip olmak ve hep birlikte en iyi yolları seçmek demektir. Sadece güçlülere yardım eden beceriksiz bir güç değil. Hepimiz siyasete dahil olacağız, herkese yardım edeceğiz, ama her zaman zor durumdaki insanlarla başlayacağız. Bu sadece bir söz değil, her makalemizde, her tüzüğümüzde veya tüzüğümüzde yazılı bir yemindir.

Yakın zamana kadar, çok doğru olmayan bir şekilde, insanlar çeşitli kategorilere göre zengin sınıf, orta sınıf ve fakir sınıf olarak ayrılmışsa, son zamanlarda sosyal sınıflar sadece 2'dir. Yaşama mücadelesi veren, hayatlarını değiştirmek ve iyileştirmek için hiçbir şansı ve fırsatı olmayan herkesin ve süper yoksulların ve ailelerinin hayatlarını.

"Ayaklanmaları" önlemek için yavaş, kademeli ama amansız bir şekilde yaptılar ve hala da öyleler.

Açık konuşayım, hiçbirimiz etik olarak doğru bir şekilde, işçilerini sömürmeden, gezegenimizi yok etmeden zenginleşenlere imrenmiyoruz. Girmiyoruz ve varsa, onları "seri nefretçiler" olarak adlandırılan "klavye aslanları" olarak adlandırılan, hiçbir şeyle asla anlaşamayan veya zengin ve ünlü olanları hastalıklı bir şekilde kıskananları kovalıyoruz. Zenginden alıp fakire veren siyasetin Robin Hood'ları değiliz ve asla olmayacağız. Protesto etmek ve yok etmek için doğmuş, aptal insanlarla dalga geçen, mevcut siyasi ve ekonomik sistemle kafa kafaya bir yüzleşmeyle en az şansınız olabileceğine gerçekten inanan birçok siyasi güç var. "sosyal adalet"i yeniden tesis etmek.

Adil bir dünyaya ve herkes için daha iyi bir dünyaya sahip olmanın tek yolu, hiçbir zaman kafa kafaya çarpışmadan inşa etmektir.

Güçlüler, özellikle de birkaç kuşaktan beri var olanlar, kendilerini örgütlemek, örgütleri yönetmek ve protesto hareketlerini yönetmek için bolca zamana sahip oldular.

Rakipsiz bir siyasi projeye ve pratikte mükemmel bir çalışma yöntemine sahip bir öneri örgütüyüz. Ve bize katılan veya gelecekte katılacak olan herkes neden bahsettiğimizi biliyor.

Bu yazıda DirectDemocracyS'in ve ilgili tüm projelerin muazzam potansiyelini açıklamak ve tekrarlamak istemiyoruz, ancak bilgisiz ve yüzeysel kişiler tarafından bazı eleştirilere engel olmak istiyoruz. Çünkü olacağını tahmin etmiştik ve bazı temel kavramları açıklayarak, karşımızdakileri tahmin etmek istiyoruz.

Her zaman siyasetin nasıl özerk olması gerektiğinden bahseden ve ekonomiden, finanstan, bankalardan ve diğer "güçlü güçlerden" herhangi bir müdahaleye maruz kalmayan bizler, büyük evrenimizde, siyaset galaksisine ek olarak yenilikçi bir proje yaratıyoruz. ekonomi, finans, bilgi, iletişim, radyo, TV, multimedya, spor, hatta bir banka kurmak ve aynı zamanda yepyeni bir para birimi oluşturmak, * Zaman * ve hatta bir kripto para birimi olan TimeCrypWS SWCT, dolayısıyla tüm faaliyetler, hatırı sayılır kârlarla, ve gelişmeler, tüm faaliyet sektörlerinde.

Birçoğu tartışacak: bunlar tam olarak diğerleri gibi mi? Ekonomik projeler tarafından kontrol edilmelerine de izin veriyorlar mı? Sizi anlıyoruz, kendimize sormak mantıklı ama biz diğerleri gibi değiliz, her şeyde yenilikçiyiz.

Her şeyin herkese ait olduğu DirectDemocracyS'de olduğu gibi, bağlantılı projelerde bile her şey katılanlara ve bize katılanlara aittir.

Bu yazıda motivasyonumuzun ne olduğunu, neden yapacağımızı, nasıl yapacağımızı ve yarattığımız her şeyde gerçekten yenilikçi olduğumuzu kim anlarsa anlatacağız. Ve hepsinden önemlisi, siyasetin yanlış olduğunu ve dünyamızda iyi işlemediğini, aynı zamanda gerçek yeniliğe, değişime ve her şeyden önce bir iyileştirmeye ihtiyaç duyulan birçok sektör olduğunu anlayacaksınız. Dolayısıyla ekonomide, finansta ve tüm sektörlerde bile yeni ve her şeyden önce daha iyisine ihtiyaç var.

Devam etmeden önce, size sadece iki sorumuz var.

Birincisi: Daha iyi ve daha iyi bir yaşam için herkesin eşit şansa sahip olduğu adil bir dünyada yaşadığımızı düşünürsek?

İkincisi: Bizimki gibi güzel ve eksiksiz bir siyasi projenin bile, onu destekleyecek ekonomik bir gücü olmayan bir siyasi projenin, kendisini asla tanıtamayacağını ve ortaya çıkacak muazzam zorluklara direnemeyeceğini düşünürseniz, sadece diğer tüm siyasi güçler tarafından değil, aynı zamanda bizimle birlikte var olma olasılığını kaybedecek olan tüm "güçlü güçler" tarafından ve eğer bizimle birlikte olan ekonomi ve dünya finansı ile "mücadele edebilirsek". , kurallarını değiştirmeli ve iyileştirmeli mi?

Cevaplarınız: hayır, adil bir dünyada yaşamıyoruz ve hayır, "güçlü güçlere" karşı asla hayatta kalamayacak ve tüm savaşları kazanamayacaksınız, eğer kendinize, ekonomik ve maddi gücünle, her zaman olduğu gibi gerçeği anladığını gösteriyorsun! Aferin, emindik ve tüm nedenleri anlamayanlar okumayı bırakabilir.

Ancak yinelemeliyiz: Kimseye karşı savaşmıyoruz, kendi politikamızı, kendi finansımızı, kendi para birimimizi, kendi bilgimizi, multimedya, televizyon radyosunu, bilgilerimizi, etkinliklerimizi, spor aktivitelerimizi ve kendi politikamızı yaratıyoruz. her türlü kendi faaliyetleri.

Ve bunu nasıl yaptığımızı biliyor musun? Elbette var olanı yok ederek değil, yeni bir şey yaratarak.

Kimseyi rahatsız etmeden ihtiyaç duyacağımız tüm potansiyeli yaratacağız.

Ve bunu nasıl yapacağımızı biliyor musun? Bölünmenin, nefretin, her türlü ayrımcılığın yapay bir şekilde yaratıldığı yüzyıllar, binyıllar yararsız hale getirildi.

Her şeyi sakince, her ayrıntıya dikkat ederek, dünyadaki tüm iyi insanların ortak projelerini yaratarak, güvene ve karşılıklı saygıya ve çok katı kurallara dayalı, herkesin saygı duyduğu, meritokrasi temelli, hepsi mantık, adalet ve sağduyuya dayalı idealler ve değerlerle.

Bir önceki cümlede, projelerimizin her birinin özünü ve neden emin olduğumuzu, asla başarısız olmayacağımızı, hatta yanlış yapamayacağımızı açıkladık. Her sektörde, önce ücretsiz, sonra işbirliklerinin karşılığı olan on binlerce uzmanımız hata yapmamamıza yardımcı oluyor.

Tarih boyunca bizi hep yapay olarak böldüler ve doğal olarak yeniden birleşeceğiz.

Siyasette biz en iyisi olacağız ve bu herkes için açık ama biz kimseyi bize katılmaya zorlamıyoruz, eski siyasetin değişmesini, gelişmesini, daha demokratik ve daha özgür olmasını da istemiyoruz (çünkü asla büyük çıkar çatışmaları nedeniyle yapabilir). Asgari zekaya sahip olanlar bize katılacak ve daha az zeki olanlar bile farklı, adil ve daha iyi bir dünyada yaşamanın herkes için tek umudu olduğumuzu anlayacaklar. Ama aynı zamanda aptallar ve maalesef o kadar çok ki, kendilerini manipüle etmeye izin veren, mevcut siyasetin alay ettiği, entelektüel derinliği ve aday olarak sunacağımız kişilikleri göremeyecek. seçimlerde oy kullanabiliyoruz, ki bu bizim için. Bizi fazla iyimser olmakla suçlamayın, değiliz ve küstah olmakla da suçlamayın, zaman her zaman olduğu gibi bizi haklı çıkaracaktır. Biz sadece realistiz. Muazzam potansiyelimizi kesinlikle anlamış olacaksınız ve birçoğu fikirlerimize sahip olmadığı için üzgün. Olsalar bile, bizim yöntemimiz olmadan böyle bir projeyi asla ayakta tutamazlardı. Ancak emin olmak ve neden bahsettiğimizi anlamak için lütfen web sitemizdeki tüm bilgileri birkaç kez bile olsa tekrar okuyun:

https://www.directdemocracys.org/

ve hala abarttığımıza inanıyorsanız, bizim sadece realistler olduğumuzu ve her zaman öyle kalacağımızı anlayacaksınız.

Aynı yenilikçi projeyi ekonomi, finans, bilgi, iletişim, radyo, TV, multimedya, spor, hatta banka kurma gibi tüm projelerde ve yepyeni para birimi olan * Time *, bir TimeCrypWS SWCT ile hayata geçireceğiz. her iş sektöründe kripto para birimi ve diğer tüm varlıklar.

Doğrulanmış kayıtlı kullanıcılarımızın çoğunun uzun zamandır bildiği bir sırrı ifşa ediyoruz, doğrulanmış kayıtlı kullanıcımız olmayan hiç kimse, resmi politika web sitemizde, ilk aşamada ve temel aşama, ekonomik ve finansal projelerimize.

Aslında yaratıyoruz, çünkü zaten her sektörde çalışıyoruz, zaten var olanlara paralel, sadece bizimle olanlara ayrılmış bir ekonomi ve finans. Ve bizi çok kapalı olmakla ve bizim gibi siyasi düşünmeyen hiç kimsenin bize katılmasına izin vermemekle suçlamadan önce, okumaya devam edin, tüm motivasyonlarımızı anlayacaksınız.

Mevcut finans ve ekonomide asla rekabetçi olamayız, çünkü mevcut piyasa, büyük bir rekabet korkusundan sabote etmeye çalışacak ve tüm faaliyetlerimizi yasal veya yasadışı her türlü olası yolla başarısızlığa uğratacaktır. Onlar da aynısını deneyecekler ama bizim mekanizmalarımızla, algoritmalarımızla her şeyi önceden gördük ve bizi engellemeye, yavaşlatmaya en ufak bir şansları olmayacak.

Bizi asla durduramayacaklar, çünkü her uluslararası, ulusal ve yerel yasaya kesinlikle saygı duyarak, tamamen yasal olarak hareket ediyoruz. Bizimle işbirliği yapan herkesin özeni ve koruması altında, yalnızca yasal, etik açıdan doğru, çevre dostu faaliyetlerde bulunacağız. Dostlar, hiçbir zaman ve sebepsiz yere bizim için çalışacak insanlar olmayacak, sadece bizimle, dolayısıyla bizimle çalışan insanlar olacak. Biraz komünist bir proje gibi görünüyor ve bizim gibi tamamen anti-komünist insanlardan bunu beklemezsiniz. Bunun yerine böyledir ve her zaman olacaktır, çünkü herhangi bir işin başarısına katılan herkesin çalışmaları için adil bir ücret alması doğrudur. Çünkü birlikte çalışma gerçeği, her projemizde hayata geçirdiğimiz birlik, beraberlik ve karşılıklı saygı konusunda iyi bir fikir veriyor.

Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için, 3 Silahşör'ü anımsatan bir slogan değil, bizim için temel bir kural, her şeyin kusursuz işlemesi.

O halde yetkinlik, dürüstlük ve liyakat temelinde kendi ekonomimizi yaratalım.

Devam etmeden önce, bir öncül yapalım.

Neredeyse bilinmeyen bir faaliyet yılında, çeşitli türlerde birkaç mesaj aldık. Bazı tehditler ve bizi durdurmaya yönelik bazı girişimler, sinir bozucu olduğumuzu ve bu nedenle doğru yolda olduğumuzu doğrular, ancak aynı zamanda insanlara veya şirketlere tüm projelerimizi satmak ve çok fazla servet elde etmek için birçok teklif , ve güç, faaliyetlerimizde mevcut gücü devralmak için. Ama eski siyasetle tamamen uyumsuz olduğumuz için, bizi "satın almak" isteyen ekonomik güçler bile projelerimizi nasıl yöneteceklerini bilemezler. Demokrasiye, özgürlüğe ve hepsinden öte, liyakat ve fırsat eşitliğine dayalı sosyal adalete alışkın değiller.

Herkese aynı şekilde cevap verdik: Kimseyi rahatsız etmiyoruz, kimseden korkmuyoruz ve kendi yolumuza gidiyoruz. Daha önce farklı ülkelerden, farklı mesleklerden, farklı siyasi görüşlerden ve çeşitli sosyal sektörlerden 282 kişiyken, şimdi 2022 Temmuz'unun ortalarında 109400 onaylı kayıtlı kullanıcıyız ve bize katılmak isteyen birçok kişiyle birlikteyiz. sürekli artırıyoruz.

Bu bağlamda, hepinizin karşılık bulduğu saygı, güven ve saygınız için teşekkür ederiz. 282'yi durdurmak çok zordu, neredeyse imkansızdı, şimdi dağdan inen kartopumuz, şansımıza, yeryüzündeki tüm kötülükleri alt edecek büyük bir çığ haline geliyor.

Kısmen de insanın neden olduğu iklim değişikliği nedeniyle ne yazık ki ölen veya akrabalarını veya arkadaşlarını trajik çığlarda kaybedenlerle karşılaştırmamız için özür dileriz. Bir çığa dönüşen, durdurulması imkansız olan, dünyadaki çürümüş her şeyi alt edecek olan kartopu, onu suçtan, yolsuzluktan, şantajdan, şiddetten, dolandırıcılıktan ve onlarla oynayan kötü insanlardan (neyse ki az ama güçlü) temizlemek için. insanların kaderi. İnsanları sömüren, aldatan ve gezegeni yok eden.

Projemizi satın almak isteyenlere sadece doğrulanmış kayıtlı kullanıcılarımızın %100'ü satmayı kabul ederse büyük bir pişmanlıkla yapacağımızı söyledik. Açıkça görülüyor ki 282 ilk kullanıcımız, 300'den fazla yöneticimiz ve tüm doğrulanmış kayıtlı kullanıcılarımız, satmakla ilgilenmiyor, çünkü bu, dünyayı değiştirme ve iyileştirme niyetimizde başarısız olmak anlamına gelir. Şimdi büyük kapitalistler bizi eleştirecekler, arz iyiyse satmamanın ekonomik olmadığını bize açıklayacak olan ekonomi uzmanları. Biz de bu konuda yenilikçiyiz, bizi satın alacak para yok. Tıpkı bizi korkutabilecek bir tehdit olduğu ve tekrarladığımız gibi. Her zaman herkese bol zeka, kararlılık, birlik ve hız ile cevap verebileceğiz.

Ekonomimize ve finansımıza dönersek, yenilikçi ve başarılı, size bazı detaylar getiriyoruz.

Katılım, daha önce de belirttiğimiz gibi, doğrulanmış kayıtlı kullanıcılarımız için ayrılmıştır ve gönüllülük esasına dayanmaktadır. Aramıza katılacak olan kayıtlı kayıtlı kullanıcı sayımıza göre artan sermayemize giriş için sabit bir miktar vardır. Dikkat bu bir Ponzi şeması veya adil olmadığını düşündüğümüz çok seviyeli bir piyasa değildir ve neredeyse her zaman ahlaki olarak uygun değildir ve fikirlerimizle bağdaşmaz. Hepimiz aynı imkanlarla, aynı miktarlarla veya asgari farklılıklarla katılırız ve birincisini ödüllendirmiyoruz, ikincisine para kaybettiriyoruz.

Temelde bazı önemli kavramlara sahip olan birçok algoritma ve çok ayrıntılı kurallar vardır. Sadece ilgilenenler için detaylı bir açıklamayı bir sonraki yazımızda vereceğiz ama hem sermayeye hem de birlikte yürüttüğümüz çeşitli projelere asgari tutarların yatırıldığını hepimiz söylüyoruz.

Dikkat. Devam etmeden önce herkese, finansal faaliyetlerde ve ekonomik projelerde yatırım, para, mal, hizmet ve işini ödünç vermenin, hisse alıp satmanın, kripto para birimlerine yatırım yapmanın riskli olabileceğini ve kaybedilebileceğini hatırlatıyoruz. varlıklar ve değerli zaman. Bu nedenle, herhangi bir karar vermeden önce projelerimizin her birini dikkatlice okumak ve uzmanlara danışmak davetimizdir. Sizin ve ailenizin hayatta kalması için gerekli olan sermayeye, mallara, hizmetlere ve kamu hizmetlerine asla yatırım yapmayın. İnsanların zamanını, sermayesini veya çeşitli malları israf etmelerini önlemek ve önlemek için her türlü önlemi alsak bile, yapılan yatırımları kısmen de olsa kaybetme olasılığı her zaman, en ufak bir ihtimal bile vardır. Ayrıca, tüm faaliyetlerimiz aynı anda başlamaz, bu nedenle paranızı çok uzun süreler için bile geri çekme olasılığı olmadan taahhüt edebilirsiniz. Projelerimiz ve faaliyetlerimiz tüm kayıtlı kayıtlı kullanıcılarımız tarafından yönetilip kontrol edildiğinden, kimsenin parayla kaçmadığı ve kimsenin dolandırıcılık düzenlemediği konusunda bir garantiniz daha var. Her şey, her işte yapılan yatırımlara ve sahip olunan hisselere dayalı olarak herkesindir ve her zaman olacaktır. Seçim, her sektörde sahip olunan bilgi temelinde yapılmalıdır. Hangi ve ne kadar yatırım yapacağınızı ve ne zaman yapacağınızı dikkatlice seçmek, büyük başarı elde etmenin ideal formüllerinden biridir.

İlk faaliyetler nasıl çalışır?

Her şeyden önce, politik web sitemizde kayıtlı kullanıcı doğrulanmış her kişi, tek bir kişisel eylemle ve tek bir katılımla, girmeyi seçtiği çeşitli projelere benzersiz bir koda dayalı olarak katılma hakkına sahiptir. güvenlik, genel işimiz için. Herkes tarafından artırılan sermaye ile, farklı kurallarla, ancak tüm insanların korunacağından emin olarak ve diğer şeylerin yanı sıra eşit olacak her yatırımla çeşitli türde yatırımlar yapılacaktır. Sermaye olarak toplanan her kuruş için, nasıl harcanacağı veya nasıl yatırılacağı konusunda sıkı bir kontrol yapılacaktır.

Özellikle likidite eksikliği başta olmak üzere her türlü sorunu önlemek ve önlemek için garanti fonları her zaman oluşturulacaktır. Her faaliyetin ilk kazancı, dileyenlere, ilk yatırılan sermayeyi ve çeşitli projelerin sermayesini, aynı zamanda kârın bir kısmını, bir kâr yaratmak için geri döndürmek için kullanılacaktır. Yatırıma devam etmek isteyenler ise bunu çok basit ama katı kurallarla, hisselerin birikmesini önlemek ve insanların ekonomik olarak kendilerini çok büyük meblağlarla teşhir etmekten alıkoymak için yapabilecekler.

Ancak asıl kazanç bireysel eylemlerle değil, zamanla ve her bir katılımcının çalışmasıyla olacaktır. Çünkü ilk bakışta, şimdiye kadar basit ve çok adil, neredeyse “komünist” bir proje gibi görünebilir. Ancak komünizm kalkınma yaratmadığından, katılanlara doğru motivasyonlar vermediğinden ve ekonomik durgunluk yaratmadığından, sosyal ve proje sermayesine ek olarak katılan, zamanını ve emeğini harcayan herkes için öngörmüştük, bir veya daha fazla projenin emrinde, her proje için her birinin elde ettiği gelire göre ve liyakat, yeterlilik ve dürüstlük temelinde ek kazanç elde etme imkanı. Biraz karmaşık görünebilir, ancak tüm ayrıntılara ve tüm kurallarımıza sahipseniz, çok basittir. Bu nedenle, bu faaliyetlerde bile, en iyiler ve çok çalışanlar, az veya hiçbir şey yapmayanlardan daha fazla kazanmaları doğrudur. Verimlilik ve tüm faaliyetlerimizin başarısına her türlü katkı ödüllendirilir.

Ayrıca, bizim "paralel pazarımız"da yer alan herkes, üzerinde spekülasyonlara müsamaha gösterilmeyecek olan önemli avantajlara ve birçok kolaylaştırıcılığa, ayrıca indirimlere ve özel tekliflere sahip olacaktır.

Yaptığımız her faaliyet için eksiksiz bir şekilde herkesin saygı duyacağı açık kurallarımız olduğunu açıklayarak olası bir eleştiriyi daha önlüyoruz. Yani hepimiz aynı şekilde yatırım yaptığımızı ve herkesin tek bir pay koyup böldüğünü düşünenler için, her faaliyetin sadece değişken bir yüzdesi için böyle olduğunu söylüyoruz. Diğer bir yüzde ise , mevcut piyasada olduğu gibi, kullanıcıdan kullanıcıya değişken bir şekilde sahip olunan hisselere dayalı, daha birçok koruma ile yatırımlara dayanmaktadır . Diğer bir yüzde ise fiili çalışmaya ve bireysel ya da grup katkılarına dayanmaktadır. Her şey bir başka yazıda sadece bize katılanlara anlatacağımız bir yöntemle yapılıyor.

Bazı faaliyetlerde, projelerimizin dışındaki insanlar, gelecekte, pek çok avantaj olmadan ve pek çok tesis olmadan, ancak saf kâr için ve karşılıklı olarak avantajlı bir şekilde, net, katı ve çok dikkatli kurallara göre girebilecekler. , sorunları önlemek için.

Ve şimdi herkesin beklediği açıklama, siyasetin ekonomiyle ne alakası var?

Aynı soruyu önce, neredeyse tamamen ekonomik güçler tarafından kontrol edilen veya hemen hemen her zaman, genellikle bir ücret karşılığında belirli sosyal sınıflara, genellikle birkaçının lehine, birçok kişinin zararına olan mevcut siyasete sormalısınız. Ancak büyük cehaleti, kitleler tarafından manipüle edilmenin kolaylığını ve seçmenlerin büyük bir bölümünün dezenformasyonunu istismar eden siyasi güçler de var. Ve son olarak, her zamankinden daha büyük ve daha tehlikeli olan bir kısım, kişisel sorunları nedeniyle de artık hiçbir şeye inanmayan ve ilkinin peşinden giden, onlara güç veren birçok hüsrana uğramış insanın nefretini, kıskançlığını, kötülüğünü sömürür. umut etmek, kaderden, zengin, güçlü veya ünlülerden intikam almak. Toplumsal nefret, bazı yanlış fikirleri telkin ederek, her şeyin yanlış olduğunu, tüm bilgilerin manipüle edildiğini açıklığa kavuşturmak ve insanları iyi ile kötü arasında seçim yapamaz hale getirmek ve neyin doğru ile neyin doğru olduğunu ayırt edemez hale getirmek için yaratırlar. Yanlış olan ne. Bunu, adalet ve daha iyi bir yaşam elde etmek için herhangi bir sözü tutmadan ya da neredeyse hiçbir söz vermeden herkese vaat ederek yapıyorlar. İndirim ve vergi indirimi vaadinde bulunan, ya da hiçbir şey yapmamak için para dağıtan, belki de kaçak çalışan siyasi partiler ve temsilciler var. Ancak tüm çocuklarımız, torunlarımız ve gelecek nesiller tarafından ödenecek büyük borçlar yaratmak. Bize ait olmayan, atalarımıza ait olan günahları ödemek için bizi borç altına sokarlar ve köle yapacaklardır. Ve tüm bunları herkesin parasıyla yapıyorlar. Aslında, seçimlerden hemen önce 100'ü aldıkları hükümet eylemlerinden sonra, size 20'yi geri verirlerse, onlara oy vermeye devam edersiniz, çünkü seçimlerde sadece size verdikleri son kısmı görürsünüz. tüm dönem boyunca sizden aldıkları 80'i değil, 20'yi. Biz farklıyız, yenilikçiyiz, embesilleri sömürmüyoruz, biraz sert yollarla ve sert tonlarla da olsa gerçeğin farkına varmalarını sağlamaya çalışıyoruz, ancak öncesinde, sırasında, sırasında yüzlerine bakabilmenin kesinliğiyle. ve hepsinden önemlisi, tüm siyasi faaliyetlerimiz. Tutulmamış sözler, güzel sözler, yanılsamalar arayanlar eski politikaya oy vermeye devam ediyor. Öte yandan, somutluk, zamana yayılan ve gerçekten belirleyici olan orta ve uzun vadeli sonuçlar isteyenler de bize oy veriyor.

Tüm ekonomik ve finansal faaliyetlerimizde ve tüm projelerimizde aynı mantığı uyguluyoruz.

Hiçbir şey yapmadan, hızla para kazanmayı ve zengin olmayı düşünenler, güvenle geleneksel yöntemlere yatırım yapmaya devam edebilirler. Ve eski finans ve eski ekonomi ile kaybetmeye ve başarısız olmaya devam edebilir.

Karları paylaşmadan, projelerine zaman, para ve emek koyanlarla projelere başlayabileceğine inananlar, ya tek başlarına ya da geleneksel finansman araçları yardımıyla yapmalıdırlar.

Diğer kullanıcılarımızdan bir kuruş bile çalabileceklerine veya vergilerden kazançlarını artırmak için çalabileceklerine inananlar, geceleri uyumayarak geleneksel ekonominin yöntemleriyle hile yapmaya, vergi kaçırmaya devam edebileceklerini bilirler, doğrulama korkusu ve sorunlar için. Biz ve bizimle yatırım yapan herkes, hem yasalara hem de vicdanımıza uygun olduğumuzu bilerek huzur içinde uyuyacağız. Bu bağlamda, kazanacağımız ve çalışacağımız ülkenin veya coğrafi bölgenin yasalarına göre tüm vergileri ödeyeceğiz.

Bu noktada birçok kişi kendine, her şeyi olması gerektiği gibi yaparsan nasıl para kazanacaksın, nasıl para kazanacaksın, seninle kim çalışacak diye soracak.

Cevap çok uzun zaman alacak ve bizim yazmamız, sizin okumanız zaman alacak. Ama sonraki birkaç yazıda daha teknik detaylara gireceğiz ve tam olarak nasıl çalıştığını anlayacaksınız ama tüm detaylar ve her şeyin nasıl çalıştığını görmek için bize katılmanız gerekecek. Şimdilik bilin ki biz zaten çalışıyoruz çünkü faaliyetlerimiz başladı ve ilk yatırımlar beklediğimizden daha iyi gidiyor.

Size küçük bir sır vermek istiyoruz: Dürüst bir şekilde ve meşru faaliyetlerle bile çok para kazanabilirsiniz.

Bizleri de iş yapmayı, dolayısıyla kazanmayı düşündüğümüzle suçlayanlara, hesapları ayrı tuttuğumuzu söyleyerek cevap veriyoruz. Siyasi organizasyonumuzun kazançları: reklam faaliyetleri, gönüllü bağışlar, seçim geri ödemeleri, siyasi temsilcilerimizin kazanç yüzdeleri (onlara sunduğumuz birçok hizmet için), her zaman doğrulanmış kayıtlı kullanıcılarımız tarafından, uzman grupları aracılığıyla yönetilecektir. , ve güvenlik, yalnızca siyasi projede.

Ekonomik, finansal ve siyasi olmayan herhangi bir faaliyetimiz, her zaman, uzman grupları ve güvenlik aracılığıyla doğrulanmış kayıtlı kullanıcılarımız tarafından, ancak siyasi hesaplardan tamamen ayrı olarak yönetilecektir. Herkesin liyakat ve becerilere dayalı olarak kazanmasını sağlayan projeler üzerinde ve kurallarla çalışacağız.

Evet, ayrı hesaplar ama aynı kişiler diyenlere iki soruyla cevap veriyoruz: Eski siyasetin siyasi partilerinin ve siyasi temsilcilerinin herhangi bir şey yapmadıklarından gerçekten emin misiniz? ekonomik faaliyetin, hatta bu politikadan ayrı mı? Onlar yapabiliyorsa biz neden yapamayalım? Ve sonra, doğrulanmış kayıtlı kullanıcılarımızın, boş zamanlarında veya isteyenler için ve herhangi bir siyasi temsil taahhüdü olmayan, tam zamanlı, yatırım yapmaları ve işbirliği yapmak için bir araya gelmeleri yasak değildir ve asla yasaklanmayacaktır. herhangi bir yasa ile.

Ne de olsa, ekonomik faaliyetlerimiz yalnızca, birlikte çalışacakları ve birlikte yatırım yapacakları, eşit parçalara veya çıkarlarına ve kendi olanaklarına göre ticari bir şirket oluşturmak için bir araya gelen çok büyük bir güvenilir arkadaş grubudur. ve yetenek. Yani büyük ailemizde hiç kimse bir şey yapmak zorunda değil.

Sonraki birkaç yazımızda nasıl yatırım yaptığınızı, ne kadar harcadığınızı ve ne kadar kazandığınızı hep birlikte açıklayacağız. Ancak tüm detayları bilmek ve tüm mekanizmayı iyi anlamak için tekrar ediyoruz, bize katılmanız gerekecek çünkü bir yatırım olarak birkaç yüz bin arkadaşımız arasında sadece katılma imkanı olanları bilgilendirmeyi tercih ediyoruz. biz. Bazı şeyler içeriden dışarıdan daha iyi anlaşılır.

Ve bizi çok kapalı olmakla ve tüm detayları vermemekle suçlayanlar için tek bir açıklama var: Sonuçta, tüm sırlarımızı ve yatırımlarımızı ifşa edersek, bizi durdurmak isteyen kim nasıl yapacağını bilir. ve ona göre hareket edecektir. Herkese aynı yöntemlerle cevap vermeye çok hazır olsak da.

Ve sonra, size tüm detayları verirsek, sefil bir şekilde başarısız olsalar bile herkes fikirlerimizi çalabilir, çünkü bizim yöntemlerimiz veya mükemmel bir performans sergileyen kayıtlı doğrulanmış kullanıcılarımızdan oluşan kontrol gruplarımız yoktur. Görev.

Bazı şeyler çok gizlidir ve öyle kalacaktır. Doğru ana kadar, sadece birkaç kişi tüm detayları bilecek, böylece kime güvenip güvenemeyeceğimizi öğrenebilecekler.

Bu nedenle siyasi örgütümüze katılmak bazıları için çok karmaşıktır. Ne de olsa biraz zaman ve biraz dikkat ve hepsinden önemlisi tüm ideallerimize ve tüm değerlerimize saygı duymaya istekli olmak gerekiyor. Ancak, özellikle sağduyuya dayalı belirli kurallara uymayı sevmeyenler için bize katılmak zor. Herkesin biraz para harcadığı ekonomik faaliyetlerimizi en iyi şekilde, önemli ve garantili sonuçlarla yürütmek, daha fazla kazanmak, üye olarak girmek daha da karmaşık ve zordur, önlenmesi, önlenmesi ve önlenmesidir. sabote etmek veya bizi durdurmaya çalışmak. Her iki durumda da, girerseniz, orada kalmayı hak ettiğinizi her gün kanıtlamanız gerekir. Başarılarımızın temelinde kurallara uymayanlara karşı gösterilen sertlik vardır.

Her zaman olduğu gibi, birlik ve kurallara mutlak saygı, iş ve finansta bile başarılı olmamızı sağlar ve sağlayacaktır.

Şimdilik projelerimizin isimleri: NewOpo ticari şirketi, finans şirketi, ekonomik faaliyetler.

Bağlı bankamız olan MyWebMyBank, NewOpo tarafından yönetilmektedir.

* Zaman * MyWebMyBank ve NewOpo tarafından kontrol edilen ve yönetilen para birimimiz.

TimeCrypWS, SWCT kodu, kripto para birimimiz, * Time *, MyWebMyBank ve NewOpo tarafından kontrol edilir ve yönetilir.

MyInfo, haber, bilgi ve kültür ajansımız. Tüm okullarımızı ve tüm kurslarımızı yönetir. Ayrıca, tüm uzmanlarımızın araştırma faaliyetleri ve uluslararası işbirliği ile ilgilenir.

MyWebMyRadio, radyo, müzik, konserler, etkinlikler ve iletişim ile ilgilenir.

MyWebMyTV, TV, filmler, televizyon programları, ses ve video kreasyonları, konserler, etkinlikler ve iletişim ile ilgilenir.

SportsAcademy, spor, spor tesisleri yönetimi, spor akademilerinin oluşturulması, mevcut ve yeni spor kulüplerinin yönetimi, sporcu temsilciliği, antrenörler, personel ve spor kulüpleri ile ilgilenmektedir.

Hoşgeldin web sitemizin tüm iş tekliflerimizle birlikte tüm faaliyet sektörlerinde bir bileşeni olduğunu size bildiririz, bu nedenle, bu cümleyle, ikna olanlara bile, 2 siyaset web sitesine sahip olmanın faydasız olduğuna cevap veriyoruz. Her birinin kendi amacı ve yetkinliği vardır.

DirectDemocracyS, resmi web sitesinde sadece siyaset yapıyor ve bunu en iyi şekilde yapıyor.

Dikkat, size sunduğumuz tüm web siteleri tamamen aktif değildir ve hepsinden önemlisi işlevseldir, bazıları sınırlı erişime sahiptir, yalnızca yöneticiler, yönetici gruplarının üyeleri, güvenlik, yasallık, kontrol, uzmanlar ve resmi temsilciler için doğrulanmıştır. kayıtlı kullanıcılar. Diğerleri ise, yıllık ücreti ödeyen tüm doğrulanmış kayıtlı kullanıcılarımızın erişebilmesi için kısıtlı erişime sahiptir. Ancak yakında, her biri için, her biri için, bazı kısa bilgiler sunacağımız, herkesin görebileceği küçük kamu bölümleri ve nasıl karar verdiklerine bağlı olarak bazı sonuçlarımız, hepimiz olan sahiplerimiz, kayıtlı kullanıcıları doğruladı. , birlikte iş yapmaya ve yatırım yapmaya karar verenler.

Henüz aktif olmayan veya oluşturulma aşamasında olan bazı web sitelerimiz, uçsuz bucaksız evrenimize erişebilmeniz için sizi ilk galaksimiz olan başlangıç noktası olan politik web sitemize yönlendirebilir.

Diğer web sitelerimizde ise, resmi siyasi web sitemizde, kullandığınız kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra görebileceğiniz makaleler, formlar ve ana menü öğeleri bulunacaktır.

Ve son olarak, birçoğunuzdan bize karşı aldığımız son bir kınama. Pek çok kişi şunu söyleyecektir: iş kisvesi altında, siyasetle ilgilenen web sitenize birçok insanın kaydolmasını sağlayacaksınız.

Bunlara da cevap veriyoruz. Basit, ama doğrudan, yine bizden bir soruyla. Ama gerçekten, bizimki gibi siyasi bir projeyle, insanları çekmek için iş "yemini" kullanmamız gerektiğini düşünüyor musunuz? Asla değişmeyeceksin. Bizim hakkımızda hiçbir şey bilmeden ve ne yaptığımızı bilmeden her zaman eleştirin. Herhangi bir reklama ihtiyacımız yok, kısa sürede milyarlarca doğrulanmış kayıtlı kullanıcıya ulaşmak için doğrulanmış kayıtlı kullanıcılarımızdan ağızdan söze ihtiyacımız var.

İlginiz, merakınız ve bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımla ve en iyi dileklerimle.

Kocaman ailemiz!

Uyarı: Neredeyse tüm resmi web sitelerimiz çok dillidir veya ana dillerde mevcuttur.

Dil modülünde İngilizce yerine tercih ettiğiniz dili seçmeniz yeterlidir ve İngilizce'deki tüm bölümler 100'den fazla resmi dile çevrilecektir.

Doğrulanmış kayıtlı kullanıcı olduktan sonra çeviriye katkıda bulunmak isteyen herkes bunu yapabilir.

Diğer dillerde bizim tarafımızdan çevrilmiş olan kısımlar elbette diğer tüm dillere çevrilmeyecek, sadece İngilizce olan tüm makalelerimiz, uygulamalarımız, bileşenlerimiz ve modüllerimiz çevrilecektir.

Çeşitli çevirilerdeki küçük hatalar için özür dileriz.

Hoşgeldin web sitesi.

https://www.mypolitics.ml/site/

MyPolitics, hoş geldiniz web siteniz, iş teklifleriniz, gerçekten her anlamda!

Yenilikçi politika web sitesi.

https://www.directdemocracys.org/

DirectDemocracyS, her anlamda sizin politikanız!

İş web sitesi.

https://www.newopo.tk/official/

NewOpo, sizin işiniz, gerçekten her anlamda!

Bankacılık ve finansal yatırım web sitesi.

https://www.mywebmybank.tk/

MyWebMyBank, her anlamda bankanız!

Web sitesi, bilgi, kültür, yayma, iletişim ve eğitim için.

https://www.myinfo.tk/

MyInfo, bilgileriniz, her anlamda!

Projelerimize bağlı geleneksel para birimimiz * Zaman *.

https://timeismoney.tk/

* Zaman *, para biriminiz, gerçekten her anlamda!

Projelerimizle bağlantılı yenilikçi kripto para birimimiz TimeCrypWS SWCT. Sadece resmi web sitesi, kullanabilmek için. Uyarı: Yetkili olmadan resmi * Time * web sitesine kaydolmayın.

https://timeismoney.tk/wallet/

TimeCrypWS, kripto para biriminiz, gerçekten her anlamda!

Radyo, multimedya, müzik, prodüksiyon, konserler, sanatçılar, etkinlikler ve diğer faaliyetlere yapılan yatırımlar.

http://www.mywebmyradio.tk/

MyWebMyRadio, radyonuz, gerçekten her anlamda!

Televizyon, multimedya, video, film, prodüksiyon, etkinlikler, sanatçılar ve diğer faaliyetlere yapılan yatırımlar.

http://www.mywebmytv.tk/

MyWebMyTV, TV'niz, gerçekten her anlamda!

Spor yatırımları, spor yönetimi ve temsili, etkinlikler, turnuvalar, spor tesislerinin yönetimi ve oluşturulması.

http://www.sporsacademy.tk/

SportsAcademy, sizin sporunuz, gerçekten her anlamda!

Ve tüm faaliyet sektörlerinde diğer birçok proje. Tüm tam listeler için, tüm kurallarımıza göre doğrulanmış kayıtlı bir kullanıcı olmanız gerekir.

Nasıl kayıt olunacağına dair bilgi için tek link aşağıdaki linktir.

https://www.directdemocracys.org/info/registration-info

Kayıt olmak, kişisel profilinizi oluşturmak ve bize katılmak için tek bağlantı aşağıdaki linktir.

https://www.mypolitics.ml/site/register

Doğrulanmış kayıtlı kullanıcı olmak için eksiksiz bilgi için tek bağlantı aşağıdaki bağlantıdır.

https://www.directdemocracys.org/rules/users/rules-for-verifying-our-registered-users

Yalnızca yetkilendirildikten sonra, çalışmanıza ve hoş geldiniz web sitesindeki davranışınıza dayanarak, ekonomik ve finansal tüm projelerimize veya yalnızca bazılarına katılmaya karar verebileceğiniz resmi siyasi web sitemize erişebileceksiniz. onlardan.

Tek bir kişisel profil oluşturmak, tüm projelerimize aynı kullanıcı adı ve şifre ile erişmenizi sağlayacaktır. Çok az durum dışında yeni bir kişisel profil oluşturmaya zorlanmazsınız.

Tüm bilgiler için, ihtiyaçlarınıza göre iletişim formları aracılığıyla bizimle iletişime geçmenin tek yolu vardır.

Bizden resmi bilgi almanın tek yolu aşağıdaki bağlantıdır.

https://www.directdemocracys.org/contacts

Tam kategoriyi seçmeniz ve ardından ihtiyaçlarınıza göre iletişim formunu seçmeniz gerekecektir.

Yalnızca ilgili soruları yanıtlarız ve web sitelerimizin genel alanlarında sunulanlar dışında hiçbir nedenle ziyaretçilerimize daha fazla ayrıntı vermeyiz.

Cevapları daha önce yayınlanmış makalelerimizde verilmiş olan soruları hiçbir zaman ve sebepsiz olarak cevaplamıyoruz.

Kayıtlı kullanıcılarımız ve doğrulanmış kayıtlı kullanıcılarımız, elbette, gerektiği kadar ve daha doğrudan yollarla ve daha hızlı yanıtlara sahiptir.

Yalnızca resmi web sitelerimiz, bilgilerimizi içerir ve tüm işler yalnızca resmi web sitelerimizde ve daha sonra gerçek hayatta yapılır ve düzenlenir.

Herkese teşekkürler, hepinize saygımızı ve saygımızı garanti ediyoruz.

0
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

정치, 경제, 금융, 함께 PEFT
政治、経済、金融、一緒に PEFT
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Tuesday, 26 September 2023

Captcha Image

Donation PayPal in USD

Blog Welcome Module


Discuss Welcome

Donation PayPal in EURO

Mailing subscription form

Blog - Categories Module

Chat Module

Offcanvas menu

Cron Job Starts