Accessibility Tools

  Translate

  Breadcrumbs is yous position

  Blog

  DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
  Font size: +
  35 minutes reading time (6937 words)

  Наша ідеологія OI

  ukraine rettangolareconddrd

  Ця наша стаття коротко пояснює причини нашого народження та суть нашого існування. DirectDemocracyS — це наша міжнародна політична організація, заснована на прямій демократії, яка, очевидно, хоч і з належними місцевими автономіями, буде однаковою в усіх наших географічних, територіальних, континентальних, національних, державних, регіональних, провінційних, районних і місцевих. Ті самі правила, ті самі цінності, ті самі ідеали, ті самі методи, засновані на здоровому глузді та на меритократії.

  Радимо прочитати все, дуже уважно, навіть кілька разів, щоб зрозуміти, про що йдеться.

  Щоб прочитати статтю повністю, просто клацніть на заголовку або після цього короткого вступу натисніть: продовжити читання. Ви також можете коментувати його англійською мовою, але щоб прокоментувати його основними мовами світу, вам доведеться зайти в головне меню, яке для тих, хто відвідує нас зі смартфонів, відображається, натиснувши на 3 горизонтальні лінії, або внизу сторінки ви знайдете повне головне меню з пунктами горизонтального меню, спадне меню, у пункті меню «Утиліти» перейдіть до блогу, у категоріях блогів виберіть у категоріях, категорію мови , і вашою мовою, і шукайте статтю під назвою: наша ідеологія. Звучить складно, але все надзвичайно просто. Будь ласка, уважно дотримуйтесь і поважайте всі наші інструкції, щоб використовувати наш веб-сайт найкращим чином.

  Щоб переглянути всі частини загальнодоступної частини нашого веб-сайту англійською мовою (а для наших учасників також приватної), просто натисніть на мовний модуль у верхній частині кожної сторінки нашого веб-сайту, на напис « -English-“, а потім у спадному меню потрібно клацнути потрібну мову. За кілька секунд ви побачите всі частини англійською, вашою мовою. Або внизу нашої веб-сторінки клацніть на прапор вашої мови або під прапорами виберіть свою мову, клацнувши на ній у спадному меню, яке відкриється, спочатку клацнувши на: виберіть мову . Ви матимете за лічені секунди кожну частину англійською мовою, перекладену на вашу бажану мову. Увага, наші автоматичні перекладачі поки що перекладають усі частини лише англійською мовою понад 100 мовами, а не з однієї мови на іншу.

  Демократія означає владу народу.

  Вживаючи це слово демократія, яке має значення влада для людей, вони не зробили нам послуги, але зробили, тому що це логічно, нормально і правильно, що це так. Населення повинно володіти і завжди підтримувати всю владу, і повинно встановлювати правила, отже, закони, які потім потрібно застосовувати на практиці та завжди поважати. Стара політика, з іншого боку, взяла владу вирішувати і використовує її, як хоче, протягом багатьох років, після кожних виборів, не маючи змоги з цим нічого вдіяти, не питаючи виборців, яке рішення є найкращий. DirectDemocracyS — це наша інноваційна політика, і вона єдина, яка може достовірно вимовити два слова, які разом з іншими є основою нашого існування, свободи та демократії.

  Тому базове поняття, яке ми народили, складається з деяких запитань і відповідних логічних відповідей. Якщо ми запитаємо вас, у демократії, хто командує, хто вирішує? Ваша відповідь буде: хто владу, той і командує, і вирішує. А щоб краще зрозуміти, чому ми живемо в несправедливому світі, задаємо вам питання: хто тримає владу? І тут ви змушені сказати, що в демократії: населення має владу, але тримає її і здійснює лише тоді, коли є вибори. Потім протягом багатьох років політичні партії та їхні політичні представники тримають їх, всю владу. Цю нашу концепцію ніхто ніколи не заперечить.

  Багато років тому ми задавали собі ті самі питання, шукали і знаходили всі рішення, щоб досягти справедливості з метою створення справжньої прямої демократії, починаючи нашу важку роботу як гібридна демократія. Наразі ми є гібридною демократією, в тому сенсі, що майже в усіх країнах світу, окрім диктатур, олігархій, окремих партій, існують форми часткової, недосконалої демократії, представницької. Не будучи в змозі негайно змінити впровадження демократії, яка є лише частковою, у різних країнах, у нашій політичній організації, ми негайно впроваджуємо єдину автентичну демократію, пряму, в якій наші виборці, офіційні члени, наш офіційний веб-сайт, володіє та має повний, абсолютний та нескінченний контроль над усією нашою діяльністю. Абсолютна свобода та справжня демократія – ось слова, якими ми представляємо себе світові.

  Народ повинен мати право вирішувати, але існує лише один тип демократії, який дійсно дає владу людям, і це пряма демократія. Завжди запитувати населення, яким шляхом йти найкраще, робити будь-який вибір, які закони писати, обговорювати та ухвалювати, є обов’язком кожного, хто займається політикою. Сьогодення і майбутнє мають вирішувати всі люди, а не лише політичні партії та їхні політичні представники. Якщо в стародавні часи пряма демократія впроваджувалася на практиці лише в кількох містах, то в Стародавній Греції люди голосували за основні рішення, які приймалися, кладучи камінь в урну, щоб сказати «так», або в іншу урну, щоб скажіть ні, наразі, з технологіями та існуючими заходами безпеки, ви можете вирішувати на міжнародному, континентальному, національному, державному, регіональному, провінційному, районному та місцевому рівнях, у містах, районах і навіть на дорожніх блоках разом, на кожне рішення, яке буде прийнято. Лише кілька хвилин на день, політичних зобов’язань з боку всіх нас, щоб змінити і покращити світ, і переконатися, що закони приймаються тими, хто потім зобов’язаний їм підкорятися. DirectDemocracyS також впроваджує на практиці пропозиційну пряму демократію, яка дозволяє будь-кому, хто входить до однієї з наших груп, на нашому офіційному веб-сайті пропонувати, обговорювати та голосувати за свої ініціативи, ідеї та проекти. . Ми не ліквідуємо політику, але ми збільшуємо кількість людей, які матимуть можливість займатися політикою, активно, будучи головними героями.

  Кожен, хто каже вам, що ви вже живете в справжній демократії, бреше вам, знаючи, що він бреше. Ми, навіть у країнах, які проголошують себе демократичними, живемо поодинці, у частковій демократії, у якій, лише на виборах, на короткий час для вибору та голосування за політичну партію чи вибору політичного представника ми маємо влада в наших руках. Ми вирішуємо, кому віддати владу, славу, багатство, привілеї протягом багатьох років, не маючи можливості зупинити, змінити або вплинути на вибір і всі рішення поточної старої політики. Вони це роблять, використовуючи найгіршу брехню: вони вам скажуть, що через голосування ми обираємо, хто має обирати за нас. Що своїм голосом ми делегуємо іншим завдання створення законів, які ми зобов’язані застосовувати на практиці і, отже, поважати.

  Вони скажуть вам, що представницька демократія є справжньою демократією, тому що завдяки нашому голосуванню політичні партії та їхні політичні представники, обрані ними, кандидати завжди ними, отримують владу вирішувати від нашого імені щодо виборців. Вони також скажуть вам, що переможці виборів представляють більшість населення, і що в демократії більшість вирішує, а меншість виконує. Технічно, однак, якщо, наприклад, політична партія, або коаліція політичних партій, або навіть політичний представник отримує 50% + один голос, вона точно не представляє більшість населення, вона представляє лише більшість тих, хто пішов голосувати. Наприклад, у багатьох країнах навіть дуже великі відсотки виборців, часто від 10 до 40%, не йдуть голосувати. Отже, якщо голосує лише відсоток від загальної кількості виборців, переможець представляє не більшість виборців, а лише більшість тих, хто фізично прийшов на голосування. Ті, хто не йдуть голосувати, ті, хто утримуються, роблять це перш за все, тому що вони не впізнають себе в жодній політичній партії, в жодному кандидаті на виборах. DirectDemocracyS, в якій кожен може впізнати себе, є дійсною альтернативою старій політиці.

  Політичні партії та їхні політичні представники старого та застарілого політичного класу стають легітимними та легальними через голосування, за допомогою якого ми надаємо їм представництво.

  Будь-хто з вас, хто схвалює таку поведінку, негайно припиніть читати, зайдіть геть і ніколи більше вас не побачать у цих краях. Ми погані? Ми ні, ви так, тому що ви, ви є співучасниками найбільшого шахрайства та найбільшої крадіжки в історії людства.

  Стара політика з тими, хто до неї належить, з представницькою демократією ніколи не буде ні справедливою, ні навіть легітимною (як технічно не є їхні закони), тому що кожна особа, маючи власний голос, не відмовляється від права вирішувати, але це робить деяких політиків власними представниками в установах. DirectDemocracyS із зобов’язанням своїх політичних представників завжди запитувати, перш ніж щось вирішити, обов’язкову думку тих, хто надав політикам повноваження представництва, автоматично робить представницьку демократію. Час від часу, навіть сьогодні, організовуються народні референдуми, часто з нефундаментальних питань, і час від часу зі складними питаннями, щоб дати людям право висловитися. Але ви усвідомлюєте? Вони дають людям те, що означає саме слово демократія, і воно завжди має бути повним і безперервним у часі. DirectDemocracyS передбачає та втілює на практиці внутрішнє, а також сподівається на зовнішній безперервний референдум щодо кожної теми, втілюючи справжню демократію на практиці.

  У багатьох наших статтях ми висвітлюємо та засуджуємо цю фундаментальну концепцію, цю крадіжку демократії, це величезне шахрайство, яке дає нам усім ілюзію прийняття рішень, міраж влади. Натомість вирішують лише старі політичні партії та їхні політичні представники. Ми любимо прояснити речі, щоб усі їх зрозуміли, і тоді кожен із вас вирішить, чи ми праві, чи помиляємося, і ситуація у світі – це нормально.

  На цей раз в одній із наших статей ми переходимо безпосередньо до початкової частини, до важливої частини.

  Наша кінцева мета полягає в тому, щоб дозволити всім людям, отже, усьому світовому населенню вирішувати, пропонувати, обговорювати, голосувати, писати, застосовувати на практиці та виконувати всі правила (закони), допомагаючи, інформуючи у спосіб чесний, вільний, незалежні та конкурують із спеціалізованими групами. Базуючи всі наші правила, всю нашу діяльність на здоровому глузді, меритократії, взаємній повазі та законності. Тож таким чином ми всі можемо жити справді вільними та в умовах справжньої демократії. Технологія та заходи безпеки для забезпечення бездоганного функціонування всієї нашої діяльності вже діють і присутні на кожному з наших веб-сайтів. Кожна з наших спеціальних груп складається з усіх наших членів, які гарантують повне дотримання всіх наших правил.

  Вже той факт, що політичні партії вирішують, кого балотувати, і не запитують, за винятком рідкісних випадків (під час первинних виборів), своїх прихильників, є жахливим фактом. Праймеріз і вибір того, кого висунути, насправді ніколи не вирішують усі члени партії, але кандидатів на праймеріз обирає керівництво політичних партій, часто під впливом фінансових, економічних і владних повноважень. Якщо ви помітили, вам дають список імен, але не повідомляють, як обирали кандидатів, на основі чого вірити одному чи іншому? Тут, у DirectDemocracyS, відбір кандидатів є практично публічним і доручається групі відбору кандидатів, що складається з наших офіційних членів. Будь-хто може подати заявку або бути кандидатом із членів різних географічних або чисельних груп (що є нашим великим нововведенням). Під час первинних виборів рейтинг показується та консультується з тими, хто має проголосувати, на основі результатів, отриманих кожним кандидатом, за відбором кандидатів, за групами відбору кандидатів, щоб дозволити тим, хто голосує, вибрати найкращих кандидатів у інформованій формі.

  Кожен, хто приєднується до DirectDemocracyS, є не лише нашим членом або прихильником, але й власником усієї нашої політичної організації разом із кожним із наших перевірених зареєстрованих користувачів. Власність гарантує повний і постійний контроль наших офіційних членів над кожною діяльністю, яку ми здійснюємо. Будучи власником, кожен наш користувач зацікавлений у тому, щоб вся діяльність здійснювалася з дотриманням усіх наших правил.

  Отже, різниця між нашою (інноваційною політикою) і їхньою (старою політикою) величезна.

  Але сам факт розгляду демократії, представницької демократії є шахрайством. Представницька демократія дозволяє політичним партіям і політичним представникам вирішувати все протягом багатьох років, не запитуючи жодної думки, тим, хто своїм голосом делегував повноваження вирішувати старій політиці.

  Щоб дізнатися, чи підходить читач цієї статті, щоб приєднатися до нас, просто дуже уважно простежте за наведеними нижче міркуваннями щодо права представництва, яке ми надаємо нашим голосуванням.

  Якщо своїм голосуванням ми даємо, точніше, даємо тим, хто нас представляє, повноваження вирішувати замість нас, то не приєднуйтеся до нас, бо ви несумісні з нашою інноваційною політикою. Це означає, що ви згодні поступитися, а отже, віддати старій політиці всю свою владу приймати рішення.

  Якщо своїм голосом ми даємо тим, хто нас представляє, лише повноваження представляти нас в інституціях, втілювати наші рішення в життя, уважно прочитайте наші статті та приєднайтеся до нас, тому що ви сумісні з усією нашою діяльністю .

  Насправді важливо розуміти, чи ми хочемо вирішувати самі, щодо нашого сьогодення та нашого майбутнього, будучи всі разом справжніми героями, поінформованими та оновленими, чи ми хочемо робити, як у минулому, і дати інші завдання вирішувати за нас. Або, якщо ми вважаємо за краще, не беремо на себе жодної відповідальності, і ми не хочемо витрачати час, щоб пропонувати, обговорювати та голосувати закони, які керують нашим життям. Багато хто скаже: якщо ми платимо політичним партіям, політичним представникам за те, щоб вони вирішували і виконували свою роботу, навіщо нам витрачати дорогоцінний час, щоб вирішувати самим, усім разом, замість них? Відповідь проста, і ми відповідаємо на деякі наші запитання для всіх, хто читає. Ви довіряєте політичним партіям, політичним представникам, старій політиці? Ви впевнені, що стара політика виконує всі обіцянки, дані під час виборчої кампанії? Чи виконують політичні партії частину своїх політичних програм? Якщо ваші відповіді на наведені вище питання ні, приєднуйтеся до нас негайно, і давайте змінювати та покращувати світову політику на кожному рівні. Але у нас є до вас інші запитання. Чи чули ви про політичні партії чи політичних представників, які були корумповані, які брехали, які використовували свою політичну владу в особистих цілях, про друзів чи фінансово-економічні установи? Чи чули ви про політичні партії або політичних представників, які своїми рішеннями віддавали перевагу лише певному соціальному класу і не створювали законів в інтересах усіх громадян? Як ви вважаєте, чи існує боротьба, як зовнішня, так і внутрішня, за політичну владу? Чи вважаєте ви, що ця боротьба за владу та збереження свого престижу є шкідливою та заважає політичним партіям або політичним представникам виконувати свої представницькі завдання корисним для всіх способом? Знову ж таки, якщо цього разу всі ваші відповіді ствердні, приєднуйтесь до нас негайно, і давайте змінимо та назавжди покращимо світову політику на кожному рівні.

  DirectDemocracyS знайшла дуже простий та ефективний спосіб змінити та покращити світову політику, а отже, змінити та покращити життя всіх людей. З нашими правилами, з нашими цінностями, з нашими ідеалами, які ми втілюємо в життя, хто б до нас не приєднався, ми змусимо наших політичних представників у всьому світі, у кожній географічній зоні, на всіх рівнях запитувати обов’язкову думку, ті, хто дав їм повноваження представництва, тобто їхні виборці, які всі є членами нашої політичної організації. Ми не можемо нікого змусити змінюватися та впроваджувати інновації, і, звичайно, стара політика не має інтересу та сили відмовитися від своєї влади на користь населення. Люди за старої політики розраховують лише на день виборів, і, як ви всі добре знаєте, вони готові на все, щоб досягти консенсусу, а отже, зберегти свої привілеї.

  Для нас у кожному рішенні на першому місці – благо всієї громади. Це здається передбачуваним, але не всі політичні партії мають у своїх статутах фразу: ми будемо робити будь-яку діяльність, щоб допомогти всім людям, завжди починаючи з тих, хто в найбільшій скруті. В інших наших статтях ми розберемо заключну частину попереднього речення. Але перш ніж хтось звинуватить нас у добробуті та в тому, що ми просимо голосів у бідних, ми кажемо вам, що ми нікому нічого не даємо, але ми ніколи не допустимо, що лише одна людина в скруті, насправді, не отримує нашої допомоги ., створити гідне життя. Це не в нашому стилі і ніколи не буде факт «купівлі» голосів і консенсусу, обіцяння нереального або обману населення, щоб змусити нас голосувати. Певні уряди та певні політичні партії, після того як керували та забрали з кишень населення 100, щоб бути повторно підтверджені, перед виборами, обіцяють допомогу та послуги, щоб знову виграти вибори. Тож перед самим голосуванням вам повертають 20 із 100, які у вас «вкрали». І всі менш геніальні уми знову підтверджують тих, хто їх «обікрав». І історія повторюється нескінченно довго. Можливо, з різними героями.

  Для нас усі політичні ідеали, вся стара політика, є банкрутством, застарілістю, неефективністю, і ті кілька речей здорового глузду, які є в кожному ідеалі, у мінімальних відсотках, ми їх «крадемо», об’єднуючи, щоб створити політичний ідеал досконалий і сучасний, заснований на здоровому глузді, на меритократії, на повазі до всіх законів (кожним), на взаємній повазі всіх людей, на вмінні відрізняти добро від зла, на освіті, на дослідженнях, на « чесна та достовірна інформація про культуру, повага до всіх традицій, повага до всіх релігій, але не допускаючи поганих людей до нас.

  Для нас і для всіх, хто приєднується до нас, комунізм, фашизм, нацизм, соціалізм, демократи, республіканці, лейбористи чи консерватори, праві чи ліві, центристські партії, диктатури, олігархії, окремі партії, державництво, дикий капіталізм і всі ті, хто представляти їх і підтримувати, всі відповідальні та співучасники світу лайна, в якому ми живемо. Те ж саме стосується всіх антисистемних рухів, або тих, хто займається політикою проти когось, у кого немає політичних опонентів, а справжні вороги, всі вони несумісні з нашими інноваціями. Ми не робимо політику, проти когось, ми не антисистемні, ми робимо політику на користь усіх, і ми створюємо та керуємо всіма разом, внутрішньо, усіма нашими незліченними проектами, новою системою, політичною, фінансовою, і економічна, яка є не ворогом, а альтернативою старим системам.

  Багато хто вважає нас антиполітиками, антисистемниками, тому що ми всім вказуємо і критикуємо величезні вади всієї політики, фінансово-економічної та соціальної системи. Але це поверхневі оцінки з боку тих, хто нас не знає. Крім того, ми не обмежуємося лише критикою, у нас є рішення для різних критичних проблем. І тоді правду знають усі, і тільки ті, хто не хоче бачити, роблять вигляд, що величезних проблем не існує.

  Оскільки ми тільки народилися, ніхто не може звинуватити нас у тому, що ми щось говорили, писали, а потім робили різні речі, не дотримуючись усіх своїх обіцянок. Ніколи не буде такого, що ми говоримо одне, а робимо інше. Ніхто не може заперечити наші твердження та наші методи, вивчені, розроблені та застосовані на практиці протягом багатьох років наполегливої праці. Однак ми забираємо в усіх наших прихильників право критикувати нашу політичну організацію та наших політичних представників, тому що ми робимо і завжди будемо діяти в інтересах тих, хто підтримує нас, виконуючи та негайно втілюючи в життя кожен " замовлення» отримано від наших членів. Тож, критикуючи наших представників, вони практично критикуватимуть себе.

  На відміну від старої політики, DirectDemocracyS ухвалює програми та дає передвиборчі обіцянки на всіх рівнях у робочих групах, що складаються з усіх наших офіційних, міжнародних, континентальних, національних та місцевих членів, за допомогою спеціальних груп адміністрації, безпеки та гарантів, а також за фундаментальної співпраці груп спеціалістів, вільних, незалежних, компетентних, що складаються з наших користувачів, які гарантуватимуть нам своєю роботою будь-який успіх. Вирішуючи всі разом, на основі окремих пропозицій, кожен зможе обговорити, а потім проголосувати кожну ідею здорового глузду і корисну для всього населення.

  Ми впроваджуємо справжню місцеву автономію в усіх географічних групах, вирішуємо всі разом, маючи в основі всі правила, усі цінності, усі ідеали та однакові методи нашої міжнародної організації. Пропонувати, обговорювати, приймати рішення та голосувати будуть наші члени в географічних групах різних територіальних підрозділів, які повністю складаються з людей, які проживають у кожній географічній зоні.

  DirectDemocracyS не має наміру змушувати стару політику, стару фінансову, економічну та соціальну систему змінюватися та ставати схожими на нас, оскільки ми не зацікавлені у протистоянні з ними та з поточними ідеологіями. Але якщо на нас нападуть, або якщо ми спробуємо сповільнити, або ще гірше, зупинитися, ми зможемо відповісти розумно, але твердо.

  Ми є і завжди будемо проти всіх форм насильства, проти будь-якої війни, проти всіх форм тероризму, проти будь-якої злочинної діяльності та проти всіх, хто не виконує та не поважає всі закони. Мир, законність, ідеї та інноваційні програми в кожному секторі дозволять нам за короткий час змінити та покращити світ.

  Однак уся ця величезна і важка робота буде виконана спокійно, ретельно прораховуючи й оцінюючи кожну деталь, дотримуючись усіх без винятку наших правил і не йдучи на жодні компроміси. Ми будемо робити це по одному користувачу, відбираючи з великою увагою, особливо наших перших користувачів. Ми не можемо зазнати невдачі, тому що ми завжди ставимо потрібних людей на правильні ролі, щоб розкрити їхній потенціал, отримуючи найкращі взаємовигідні результати.

  Ми дуже добре знаємо, що є тільки одна річ, яка є справді важкою, змінити та покращити менталітет усіх людей на землі. Це не означає відбирати у людей їхні ідеї, а також викорінювати політику. Ми маємо створити кращу політику щодо змісту та ідеалів, яка зосереджена на всіх людях, з усіма їхніми потребами та прагненнями. Ніколи не віддаючи перевагу комусь, не відбираючи щось у інших. Ми проти будь-якої соціальної боротьби, тому що маємо, як правило, допомогу, конкретну, негайну, ефективну, спочатку від тих, хто в скруті, а потім від усіх інших. Тож немає питання вибору, кому насамперед допомогти, тобто кому найбільше скрутно.

  Усунувши старі ідеології та політичне «ураження», ми всі зможемо зосередитися на фундаментальних речах, яких усі повинні досягти разом. Ми вже створили справжню «політичну лабораторію», в якій завжди були люди з будь-якого політичного походження, але які хотіли відмовитися від своїх ідей, застарілих і збанкрутілих, щоб створити політичну досконалість, яка є нашим ідеалом.

  Окрім менталітету, змінити та вдосконалити буде справді важко, змусити всіх зрозуміти наші проекти, тому що їх часто важко зрозуміти через нашу інноваційність.

  Але з часом кожен зрозуміє, що є лише одна надія на зміни та покращення всього нашого життя, і вона називається DirectDemocracyS, яка разом із політикою матиме важке завдання змінити та покращити. усі закони, завжди в інтересах усього населення, є правилом, яке ми присягаємо вам, яке ніколи не буде порушено. Кожен закон, кожне правило має бути таким, щоб, як завжди, допомагати всім, починаючи з тих, кому найбільше скрутно. Ми писали це 4 рази в цій статті, і ми повторюємо це, і ми будемо повторювати це часто, але це має бути зрозуміло всім, ми не такі, як стара політика, ми практикуємо і виконуємо всі обіцянки. І для цього ми не будемо шукати згоди наших виборців, але ми заслужимо згоду всіх людей.

  Багатьом це може здатися красивою утопією, але DirectDemocracyS реальний і працює вже досить давно, без зайвого розголосу. Багато хто говорить нам, що люди хитрі, іноді погані, і що нам доведеться зіткнутися зі старою політикою, зі старими фінансами, зі старою економікою, яка, незважаючи на банкротство або приреченість на провал, зробить усе, щоб уповільнити або, що ще гірше, зупинити нас. Що стосується розумних людей або поганих людей, ми зможемо запобігти будь-якій діяльності, яка суперечить нашим правилам. Насправді у нас дуже складна система, і тривалий час, щоб дозволити комусь приєднатися до нас. Кожна діяльність кожного користувача ретельно оцінюється, а невідповідні користувачі блокуються або видаляються, що робить їх персонами нон грата. Що стосується старої політики, старих фінансів, старої економіки, вони в такому поганому стані, і у них так багато проблем, що вони не будуть витрачати час на боротьбу з нами. Дійсно, для них ми будемо корисні, щоб дати вихід, для них і для їхніх провальних ідей. Тому що ми нікого не відкидаємо, і ми створюємо можливості розвитку для кожного, очевидно, нашими методами і нашими правилами. Незалежно від того, чи зможуть вони інтегруватися в наші інновації, важливо для їх «виживання».

  Не вважайте нас надто амбітними, або надто гордими, або, що ще гірше, зухвалими, не прочитавши попередньо всю нашу інформацію, яка в деяких випадках є дещо повторюваною, але важливо повторити деякі основні концепції, щоб вони були зрозумілі всім.

  Часто ви знайдете незначні відмінності в певних несуттєвих поняттях або в деяких правилах, які ми дещо змінили, покращивши їх. Ніколи, щодо концепцій та базових положень, як правило, щодо якихось поверхневих речей, між старими та новими статтями, не може бути мінімальних неузгодженостей, за що ми приносимо вибачення, але запевняємо, що всі вони зроблені з метою покращення. Статті, остаточні правила і навіть вигляд нашого веб-сайту, який може здатися трохи хаотичним, готуються та голосуються в остаточному варіанті, і все буде опубліковано якнайшвидше. Тому ми не соромимося говорити з вами про якісь наші недоліки, незначні, але суттєві речі завжди однакові.

  Ми радимо вам поінформувати себе та поглибити різні теми, прочитавши всі публічні частини на нашому офіційному веб-сайті, і тоді, якщо вам подобається те, що ми пропонуємо, і ви відчуєте себе сумісними з нашими правилами, нашими цінностями, наші ідеали та наші методи роботи, ви можете приєднатися до нас, зареєструвавшись і створивши особистий профіль на нашому веб-сайті, дотримуючись усіх наших правил. Зрештою, це досить просто, хоча час, щоб приєднатися до нас, може бути різним.

  Ми пояснили вам причини, і коротко наші міркування, і навіть більш коротко наші методи, щоб змінити і покращити політику, з нашими інноваціями.

  Як завжди, ми відповідаємо на деякі ваші запитання в наших різноманітних статтях, якнайшвидше ми зберемо їх у статтю питань і відповідей, яку ми опублікуємо, з можливістю легкого пошуку відповідей на ваші законні запитання .

  Питання 1. DirectDemocracyS у багатьох статтях має дуже критичну позицію щодо релігій майже всіх країн. Чи є у вас релігії, які ви вважаєте ближчими, а інші – більш далекими?

  Відповідь 1. У жодній із наших статей ми не висловлювалися критично, ворожо чи грубо проти божества, тому що незалежно від того, наскільки наука вдосконалилася, вона не може чітко й остаточно довести нам, що Бога немає чи більше Богів. Ми просто заявили, що, на нашу думку та на думку багатьох учених, багато релігій, як і багато культур, мов і традицій, були винайдені, щоб розділити людей. Завжди з міркувань влади, фінансових, економічних. Ми однаково поважаємо релігійні переконання, і ми ніколи не дозволимо собі ранжувати ті, які ми віддаємо перевагу, з тієї простої причини, що серед наших користувачів є люди з усіх країн світу, усіх релігій, усіх культур , з усіма традиціями та які розмовляють усіма мовами. Майже всі релігії мають на меті навернути людей, вважаючи себе найкращими, найближчими до божеств, і це з часом породило конфлікти та насильство всіх видів (війни та тероризм). Але ми ніколи не звинувачували релігії, а людей, які використовували і досі використовують релігії та божества як привід для здійснення всілякого насильства. І завжди з причин, які не мають нічого спільного з богами. Усі релігії, здається, праві, проповідують любов, але всі вони застаріли, і їхні провідники та їхні вірні повинні просити своїх божеств із новим посланням любові, а також повідомленням оновлення. Крім того, ми заохочуємо їх бути толерантними та з повагою ставитися до ідей інших людей. Однак у нас люди будь-якої релігії можуть отримати доступ, якщо вони ніколи не намагатимуться, щоб навернути інших користувачів і ніколи не змішувати релігію з нашою діяльністю. Ті, хто працює з нами, повинні ставити взаємну повагу на перше місце серед своїх цінностей. Наразі жодна релігія не стала проти нас, і ми сподіваємося, що всі релігії розуміють важливість нашої роботи для кожного, що кожне наше правило спрямоване на благо всіх людей, без жодної дискримінації. Толерантність і повага повинні бути взаємними, між нами і ними.

  Питання 2. А традиції певних країн, чи пов’язані вони з політичними системами, які, наприклад, передбачають монархії, DirectDemocracyS, чи це сумісно з монархією?

  Відповідь 2. Традиції, культури, релігії, мови, а також мистецтво, які забезпечують демократію, свободу та взаємну повагу, є сумісними з усією нашою діяльністю та однаково поважаються нами. Для нас усі традиції, культури, релігії, мови, мистецтво вважаються багатством для різних груп населення та представляють національну ідентичність. Якщо країна має монархічний лад, це не наша робота змінювати чи модифікувати цю систему. Ми цілком сумісні з монархіями, якщо вони не є авторитарними і не здійснюють дії проти нас чи наших користувачів. Ми не вважаємо, що на політичну силу має впливати те, хто є символом народу, як-от імператор, король, герцог з їхніми жіночими варіантами тощо. тощо Крім того, майже в усіх країнах існують конституційні монархії з парламентами та урядами, незалежними від суверенів, які виконують лише представницькі функції. Тому суверени майже ніколи не приймають прямих політичних рішень, але саме уряди відіграють політичну роль. Ми ніколи не дозволимо собі нав'язувати вільним людям, які національні чи місцеві символи вони мають.

  Питання 3. Я прочитав багато ваших статей, але крім критики, правильно, того, що відбувається, я не бачу багато статей про налаштування, вашу політичну організацію, про те, яких людей ви шукаєте, і вище. все по програмах, коли ти думаєш нам щось сказати?

  Відповідь 3. Ми не просто критика, а сумне спостереження за реальністю, в якій ми живемо. Де прірва між багатими і бідними надзвичайно зросла. DirectDemocracyS не має та не терпить будь-якої соціальної ненависті чи заздрості до тих, хто має багато багатства, влади чи слави, якщо вони отримали їх із заслугами, чесним, лояльним шляхом, без експлуатуючи своїх працівників і не забруднюючи планету. Але ми вважаємо несправедливим, що у важкі часи для всіх нас багаті стають набагато багатшими, а бідні стають біднішими й біднішими, намагаючись гідно вижити. Крім того, майже в усьому світі ми спостерігаємо зникнення середнього класу, який був справжнім «хребтом» економічної тканини. Що стосується типу людей, яких ми шукаємо, то вони мають бути: розумними людьми, зі здоровим глуздом, з абсолютною повагою до правил і законів, чесними, щирими, гідними довіри, які розрізняють, що правильно, що неправильно, правда, від помилки, і що вони мають принаймні одну компетенцію (що вони спеціалісти), принаймні, у певній діяльності. Наші політичні програми присутні у всіх наших статтях, а також в інформаційних статтях у розділі програм нашого головного меню. Ми зосередилися на різних аспектах наших програм, включаючи зовнішню політику, економічну політику, нашу молодіжну політику та багато інших. Просто шукайте їх, і вони знаходяться, вони не деталізовані, але досить зрозумілі, фундаментальні поняття, наші інновації. Очевидно, що інша інформація буде опублікована про всі наші програми, не тільки міжнародні, але з урахуванням і додавання кожної з наших міжнародних програм, наших правил, наших ідеалів і наших цінностей, нашої міжнародної організації, будуть зроблені континентальні програми, національний, державний, регіональний, провінційний, районний і місцевий. Ці політичні програми завжди будуть пропонуватися, обговорюватися та голосуватися тими, хто живе на конкретній території, і завжди з лише місцевою автономією.

  Запитання 4. Я читав деякі статті, в яких ви визначаєте своїх політичних представників, маріонеток, в руках ляльководів, які є вашими перевіреними зареєстрованими користувачами, чи не здається вам, що ви применшуєте та робите маріонетами роботу політиків ? Чи не ризикуєте мати мало кандидатів?

  Відповідь 4. Приклад маріонетки та ляльковода дає дуже гарне уявлення про відмінності між старою політикою, у якій політичні партії та їхні політичні представники є ляльководами, які вирішують, не радившись, з ким їхня представницька влада та бідні маріонетки, які є виборцями, які повинні виконувати всі накази, поважаючи їхні правила, закони, вирішені та написані, ніколи не запитуючи думку людей. DirectDemocracyS, вперше у світі, міняє ролі, впроваджуючи на практиці внутрішню справжню демократію та повну свободу. Те, що робить нас геніальними, полягає саме в тому, що ми віддаємо справедливість і виправляємо кривди, яких зазнало населення всього світу, звідки будь-яка форма влади, пропозиція чи обговорення, щоб надати її політичним партіям, і їх політичні представники. Багато років після виборів виборці нічого не можуть з цим вдіяти і безпорадно спостерігають за рішеннями, які часто приймаються лише в приватних інтересах, небагатьох, а не для блага всього населення. Політичні представники, поважаючи всі наші правила та наш метод, мають весь час і способи займатися політикою, пропонуючи, обговорюючи та приймаючи рішення, щоб поділитися зі своїми виборцями, які матимуть, як правильно, що це за демократією останнє й останнє слово. Тому кожен, хто любить справжню демократію, приєднається до нас, і ми матимемо багато кандидатів, для яких буде честь і гордість представляти своїх виборців в інституціях, завжди запитуючи обов’язкову думку перед прийняттям будь-якого рішення.

  Питання 5. Я хотів би торкнутися з вами філософського, економічного питання на міжнародному рівні. Чиє багатство земля? Типи власності та економічна модель DirectDemocracyS. Як ви реагуєте?

  Відповідь 5. Щоб відповісти вам, нам знадобиться багато статей, але ми можемо спробувати спростити разом. Багатство землі належить всьому населенню нашої планети, яке, забезпечивши кожному жителю землі гідний рівень життя (про що ми пояснюємо в багатьох наших статтях), ділить величезну частину, що залишилася, на частини. , пропорційно, меритократії, чесності, винахідливості, інтелекту та навичок кожного мешканця, створюючи для всіх однакові можливості та однакові можливості для отримання багатства, влади та слави. Багатства кожного географічного регіону мають належати людям, які живуть на певній території, від найменших до найбільших, і повинні експлуатуватися, створюючи переваги, перш за все для місцевого населення. Щоб зрозуміти, як це досягається, необхідно уважно прочитати нашу інформацію про наші економічні програми. Що стосується типів власності, то їх зазвичай 3: державна, приватна та змішана публічно-приватна. Наша економічна модель, щоб передбачити соціальну капіталістичну економіку або меритократичний соціалізм. Ми любимо називати себе капіталістами з людським обличчям або комуністами-етатистами, меритократами. Приватна власність, капіталізм, створює конкуренцію, прогрес, інновації, дослідження та зростання, якщо вона не стає диким капіталізмом і без чітких правил, які поважають усі. Етатизм і комунізм, загалом, дають політичним партіям або членам партії владу призначати людей, часто некомпетентних (щоб не втратити набуту владу), корумпованих, злодіїв, керувати важливими економічними ресурсами, завдаючи шкоди, як економічній і соц. Держава має втручатися в економіку лише у моменти серйозних труднощів або у випадках корупції, ухилення від сплати податків чи явної неспроможності управління, і ці втручання мають бути обмежені в часі, але ефективні для застосування закону. У деяких випадках ми виступаємо за економічні та фінансові активи життєво важливого або стратегічного характеру в партнерстві з державою та приватними особами. І капіталізм, і етатизм можуть призвести до олігархій, які дозволяють незаслуженим людям отримати багатство, на яке вони не мають права. Ми вважаємо всіх олігархів ворогами морально здорового населення різних країн, тому що отримання багатства, не маючи на це права або без заслуг, не є етично правильним, а називається крадіжкою. Фундаментальна річ, на якій базується наша економічна модель, це поставити потрібних людей у потрібне місце. Лише ставлячи гідних людей на важливі ролі, можна отримати важливі результати.

  Запитання 6. Вітаю з усіма вашими проектами, але я боюся, що ви не зможете втілити їх у життя через злочестивість, потребу у владі та егоїзм багатьох людей. Не кажучи вже про стару політику, фінанси та економіку, а отже, і про нинішню систему, яка напевно відчуває загрозу через ваші інновації. Я правий?

  Відповідь 6. Дякую за компліменти та за ваші законні занепокоєння. Людина завжди має невелику дозу злочестивості, егоїзму, і всі люблять владу, але, на щастя, лише невеликий відсоток людей має дуже великі дози цих негативних аспектів психології, якщо їх не розглянути належним чином. Отже, більшість людей хороші, і саме для них ми все це робимо. Що стосується нинішньої системи (політичної, економічної та фінансової), з якою ми не маємо наміру боротися, але залишити, яка самознищується, одна за короткий час, ми добре знаємо, що вона ніколи не наважиться, бажаючи боротися з «війну» проти нас, яку вони програли б із самого початку. Ми вжили всіх запобіжних заходів для запобігання, протидії та усунення всіх видів загроз для наших користувачів і нашої діяльності. Що стосується поганих людей, реєстрація, створення особистого профілю, перевірка наших користувачів і перші дії, звичайно не принципові, але життєво важливі для нас, які люди зобов’язані робити, щоб довести, що ми заслуговуємо на можливість приєднатися до нас разом із нашими спеціальними групами безпеки захищає нас від будь-яких спроб проникнення злих людей. Крім того, той факт, що будь-хто, хто починає тут займатися певною діяльністю, повинен робити це спочатку безкоштовно та без особливих переваг, відлякує багатьох невідповідних людей приєднуватися до нас. У той час як політичні, економічні та фінансові сили, які складають нинішню систему, будуть надто зайняті пошуком рішень для власного краху. З наших прогнозів вони намагатимуться змінитися, бути схожими на нас, щоб не піддатися. Ми вже бачимо, що, особливо в соціальних мережах, проекти, схожі на наш, починають створювати люди, які сподіваються скопіювати нас. Факт роботи в соціальних мережах завадить їм бути вільними та незалежними. Як тільки вони опублікують те, що кимось не прийнято, їх заблокують, або скасують, і вся їхня робота буде втрачена, а їхній проект не матиме майбутнього. Вони вважають, що наша робота полягає лише в публікації статей, інформації та критики. Відвідувачі нашого сайту бачать лише верхівку айсберга, маленьку, незначну частину нашої величезної роботи. Не всі знають, що з 2008 року ми не тільки пишемо статті, ми робимо це з 2021 року, але, перш за все, ми намагаємося знайти всі можливі проблеми, які можуть виникнути, в політичних, економічних і фінансових проектах, які ми задумали. , такий складний. Після виявлення проблем ми також знаходимо всі рішення, щоб запобігти їм і подолати їх. У перші місяці нас було кілька людей, і ми створювали всі наші проекти, об’єднуючи всі наші ідеї, а в наступні роки ми знайшли спосіб, щоб все працювало ідеально. Завершуючи цю статтю, ми також відкриваємо деякі «секрети», які не всі знають, наприклад, нашу величезну інфраструктуру та те, як ми вибрали в усьому світі на першому етапі наших перших приблизно 100 000 користувачів. Таким чином ті, хто хоче копіювати нас, якщо вони мінімально розумні, зрозуміють, що у них немає навіть маленького шансу бути схожими на нас. Коли ми кажемо, що наша сила, наше багатство та наша безпека — це наші офіційні члени, це правда, але не всі знають, що протягом багатьох років ми відбирали найкращих умів і найкращих спеціалістів. , у всіх секторах активності, і ми поставили їх на правильні ролі, щоб вони виявляли свій потенціал. Багато геніальних умів, професорів університетів, науковців, дослідників, великих інноваторів, політиків, експертів у галузі фінансів, економіки, політики, журналістів, експертів з комунікації та інформації, а також деяких спеціалістів із надзвичайними ідеями та проектами. Деякі представники цих категорій будуть ображені за те, що з ними ще не зв’язалися, але для нас не важливо було мати номер один чи перше «в рейтингу» кожної категорії, тому що вони часто піддаються поточним система, і скомпрометована морально, навіть якщо дуже хороша, і дуже компетентна. Ми віддавали перевагу таким же хорошим людям, часто навіть кращим, які, однак, через нездорову боротьбу за владу, багатство і славу, яка є в кожному бізнесі, не вважалися числом 1. І навіть не першими 10 числами. Вибір, який ми зробили, змусив нас знайти чудових, розумних, компетентних і чесних людей, але зі «здоровим і справжнім» бажанням змінювати та покращувати світ. Перші слова, з якими до них звернулися, після фото, яке пояснює ситуацію, були: ти хочеш змінити, покращити світ? Далі йде коротке пояснення з причинами нашого вибору. Відбір все ще триває і триватиме вічно, тому що кожен, хто вставлений у певну роль, повинен щодня підтверджувати, що він заслуговує на своє місце «влади», яка в DirectDemocracyS та всіх пов’язаних проектах ніколи не є індивідуальною, а колективною. Наша структура велетенська, настільки згуртована і надійна, що немає страху, що проникнення якихось диверсантів або ненадійних людей може хоч трохи загальмувати нас. Більше того, не лише люди, але й наші правила впровадження, наші загальні правила дозволили нам мати метод, який не тільки працює, але й усуває боротьбу за владу. Завдяки власності наших офіційних членів будь-хто може подати заявку на будь-яку роль, дотримуючись наших процедур, які ґрунтуються на меритократії, чесності, надійності та колективному виборі, який ніколи не вирішує одна особа, а група чи більше. групи людей . Наш спосіб об’єднання користувачів, який ми називаємо «ланцюжками, пов’язаними разом», вимагає, щоб кожна особа відповідала за свій вибір, а також щоб кожна особа відповідала за поведінку та вибір підключених до неї користувачів. Кандидатури також проводяться колективно, і той, хто голосує за кожну кандидатуру, також несе відповідальність за будь-яку діяльність, здійснену тим, хто призначений. Але тут дуже довго і складно пояснювати, як працює кожна наша діяльність. Чітке рішення спочатку закласти всі основи, а лише потім досягти консенсусу, необхідного для перемоги в політиці, зробило нас практично досконалими та непогрішними. Чи ми оптимістичні та зухвалі? Звичайно, у нас є всі причини. Але ми вважаємо за краще вважати себе реалістами. Треба змінюватися, покращуватися, тому що цього вимагає населення. Багато запитають у нас імена цих геніальних умів, як запитують у нас імена тих, хто все це задумав і здійснив. Але, як ми часто говоримо, імена не важать, а діяльність, яку ми здійснюємо, і отримані результати мають значення. Для нас конфіденційність і можливість завжди мати абсолютно анонімних і невідстежуваних користувачів є важливими для мирної та безпечної роботи. Багато наших користувачів приєдналися до нас саме для цього захисту персональних даних, гарантованого всіма нами, спеціальними групами безпеки, усіма нашими адміністраторами та офіційними представниками, що, якщо для деяких, змушує нас порівнювати з сімома небезпечними, іншим це гарантує, що вони захищені найкращим чином. Багато людей, які приєдналися до нас, якби інші люди знали, що вони з нами, у деяких крайніх випадках ризикували б і своєю безпекою, і своїми рідними, і друзями. Інші просто ризикували б втратити роботу і з ними погано поводилися. Відповідно до закону екстериторіальності та наших правил ми ніколи та з будь-якої причини не будемо надавати нікому дані про нашу діяльність або особистість наших користувачів. Очевидно, що щодо кандидатів на виборах, імена та кваліфікація будуть своєчасно відомі тим, кому доведеться голосувати. Отже, з цими та іншими припущеннями ми не боїмося поведінки поганих людей чи викликів поточної «системи», ми думаємо про те, щоб виконувати свою роботу, змінювати та покращувати світ.

  Нарешті трохи оголошень.

  1. Ми задоволені вашими повідомленнями, вашими запитами про пояснення, але якщо в наших публічних зонах ми вже пояснили або відповіли на ваші запитання через те, що ми опублікували, ви не отримаєте жодної відповіді. Ми робимо це не зі злого наміру, і ми розуміємо той факт, що з різних причин нелегко знайти відповіді на свої запитання на дещо хаотичному веб-сайті, але ми не можемо витрачати дорогоцінний час, повторюючи одні й ті самі відповіді. Крім того, ми ніколи не пишемо деталі, такі як ім’я або країна походження, того, хто зв’язується з нами, із запитаннями для роз’яснення без дозволу та запиту особи, яка зв’язується з нами.

  2. Якщо в останньому реченні в контактній формі ви напишете: ви можете опублікувати моє ім’я або ви можете опублікувати мою країну походження, яка є ... і ви напишете назву вашої країни, коли ми публічно відповімо на ваші запитання , ми напишемо дозволені Вами та авторизовані реквізити.

  3. Будь ласка, не з’являйтеся особисто в наших офісах, щоб подати запит на активацію вашого особистого профілю після реєстрації на нашому веб-сайті. Ви лише витрачаєте час і гроші на переїзд. Ніхто не має права фізично активувати ваш профіль, у наших офісах активація виконується онлайн, нашими спеціальними групами авторизованих адміністраторів, після перевірки нашими спеціальними групами безпеки та після виконання деяких формальностей, які дозволять нам запобігти доступу до будь-хто, хто не сумісний з нашими правилами.

  4. Уважно прочитайте, навіть кілька разів, всю нашу інформацію, перш ніж зареєструватися та створити особистий профіль, ви повинні бути впевнені, що ви можете поважати наші правила та що ви сумісні з нашими ідеалами та нашими цінностями.

  5. Навіть якщо ваші поради, ваші проекти та ваші ідеї, ми раді, і ми впевнені, що вони можуть бути, якщо вважатимуться дійсними, інтегровані в наші проекти та в нашу діяльність, будь ласка, робіть їх лише офіційними членами, нашого офіційного веб-сайту, лише в області спільноти та лише з повідомленнями у відповідних контактних формах, з офіційними формами, присутніми в пункті меню, утилітах, формах (видимих нашим офіційним членам) і лише у внутрішніх групах: поради та пропозиції , і проекти.

  6. DirectDemocracyS та всі наші пов’язані проекти, фінансові, економічні, мультимедійні, інформаційні, спортивні та інші сектори діяльності, приймаються як офіційні члени, з реєстрацією, активацією та верифікацією, просто, швидко, безпечно, пріоритетно, людей, які хочуть для отримання важливих ролей і з можливістю виконання взаємовигідних завдань у всіх наших проектах. Вони мають бути фахівцями з усіх галузей і будь-якого виду діяльності, професорами університетів, дослідниками, інноваторами, науковцями, визнаними в усьому світі, континентальному, національному та місцевому масштабах, людьми, які навчалися та працюють, або навчалися, або працювали, з відмінною результати, визнані та оцінені. Крім включення в групи спеціалістів, вони зможуть представляти нас і всіх наших користувачів, нашу політичну організацію та всі наші проекти в різних географічних регіонах як наші офіційні представники. Вся інформація, в пункті головного меню, в контактах, оберіть категорію правил, оберіть модуль, до якого я хочу приєднатися, через контактну форму вкажіть свою кваліфікацію та свої спеціалізації.

  Дякую.

  DirectDemocracyS, ваша інноваційна політика, ваші інноваційні проекти, справді у всіх сенсах!

  1
  ×
  Stay Informed

  When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

  أيديولوجيتنا OI
  Наша идеология OI
   

  Comments

  No comments made yet. Be the first to submit a comment
  Already Registered? Login Here
  Tuesday, 21 May 2024

  Captcha Image

  Donation PayPal in USD

  Blog Welcome Module

  Discuss Welcome

  Donation PayPal in EURO

  For or against the death penalty?

  For or against the death penalty?
  • Votes: 0%
  • Votes: 0%
  • Votes: 0%
  Icon loading polling
  Total Votes:
  First Vote:
  Last Vote:

  Mailing subscription form

  Blog - Categories Module

  Chat Module

  Login Form 2

  Offcanvas menu

  Cron Job Starts