Accessibility Tools

Breadcrumbs is yous position

Blog

DirectDemocracyS Blog yours projects in every sense!
Font size: +
9 minutes reading time (1813 words)

Ми і вони UT

Є країни, де диктатор приймає рішення від імені всього народу, а потім пропонує, затверджує та нав’язує правила, які називаються законами, яких кожен повинен дотримуватися. Це диктатури, які в деяких випадках перетворюються на олігархії.

Тому існують країни, в яких одна партія приймає рішення від імені всього народу, а потім пропонує, затверджує та нав’язує правила, які називаються законами, яких усі повинні дотримуватися. Це однопартійні країни, які в деяких випадках перетворюються на олігархії.

Олігархії — це країни, в яких люди без будь-яких заслуг експлуатують населення та багатство цілої країни, стаючи дуже багатими, дуже могутніми, часто діючи як «фігурні глави» для диктаторів, важливих родин або партій.

І, нарешті, є країни, частково демократичні, якими є всі інші країни світу, в яких ви голосуєте і вирішуєте, хто має представляти інтереси населення протягом багатьох років. Своїм голосом виборець обирає партію чи політичного представника, якому він довіряє, якому він доручає фундаментальне завдання: писати правила, які ми називаємо законами.

Кожен повинен поважати закони. Закон рівний для всіх. Ніщо не вище закону.

Диктатори зазвичай приймають закони на користь собі та своєму власному колі влади (олігархам).

«Єдині» партії зазвичай приймають закони на користь собі та своєму колі влади (олігархам).

У частково демократичних країнах політичні партії та їхні політичні представники зазвичай приймають закони на користь собі та своєму власному колу влади, економічних повноважень, великих фінансів або кількох соціальних категорій. Вони рідко приймають закони, корисні для всіх людей, тому що вони занадто зайняті внутрішньою та зовнішньою боротьбою за владу або прагнуть до консенсусу, часто лише певних соціальних категорій.

До народження DirectDemocracyS ніхто не практикував автентичної та тотальної демократії.

Перші речення цієї нашої статті, можливо, когось розлютять, але ми сподіваємося, що натомість вони змусять багатьох задуматися.

Ми, ми називаємо це «великим шахрайством» представницької політики, яка вводить людей в оману, ніби вони справді важливі, мають право вирішувати та мати повний контроль.

«Велика ілюзія», що власним голосом закони, отже, правила, яких ми всі повинні дотримуватися та поважати, дійсно створюються в інтересах населення.

Ми також називаємо це «старою політикою», у якій виборці, підрахуйте, важливі та мають «владу» лише й виключно в день голосування. Згодом цілими роками лише «представники» вирішують, які партії та політики отримають найбільше голосів на виборах.

Щоб усвідомити, що саме ми вам говоримо, ви повинні вирішити, чи є голосування, а отже, і демократія: передачею повноважень приймати рішення чи обов’язком представництва.

Якщо під час голосування ми віддаємо свою владу приймати рішення партіям і політикам, тоді стара політика правильна, і все добре.

Якщо, з іншого боку, своїм голосом ми лише даємо їм повноваження діяти від нашого імені, а отже, представляти нас, виконуючи наші виключні та загальні інтереси, тоді все стає дещо складнішим. Бо в цьому випадку ми праві, а вони нас просто обманюють.

DirectDemocracyS — перша і єдина міжнародна політична організація, яка має право визначати себе як демократичну і використовувати слово демократія.

Багато «протагоністів» старої політики скажуть вам, що ми «утопія», що ми вам брешемо, що голосування та «представницька демократія» є найкращою формою правління. Ми в DirectDemocracyS, які є і завжди будуть новою, інноваційною та демократичною політикою, на відміну від них, не обманюємо вас, не брешемо вам, не висміюємо вас і, перш за все, не зловживаємо загальне «невігластво» пересічного виборця.

DirectDemocracyS дозволяє і назавжди дозволить своїм виборцям вирішувати, схвалювати та контролювати будь-яку діяльність усієї нашої організації та всіх наших політичних представників як до, під час, так і особливо після виборів. Тому наші виборці мають право вирішувати, навіть між виборами. Назавжди. Ми також робимо це, передаючи тим, хто приєднується до нас, право власності на всю нашу діяльність і на все, що становить нашу політичну організацію. Ми наші виборці, і ми вирішуємо все, всі разом, завжди.

Демократія означає владу для людей, а не для партій і політиків.

Тому кожен, хто не володіє нашим методом, є «злодієм» демократії, або, кажучи елегантніше, фальшивим демократом.

Ті, хто заперечує нас, скажуть вам, що сам факт надання людям повної влади приймати рішення не гарантує нам, що завжди буде зроблений найкращий вибір. Вони скажуть вам, що населення не має всіх основних і конкретних понять, щоб прийняти найкраще рішення щодо кожної теми.

Але, на відміну від них, ми маємо іншу унікальність, групи фахівців, компетентних, чесних, вільних, незалежних і нейтральних, які мають завдання надати вичерпну інформацію про кожен вибір, який потрібно зробити. Вони представлять нашим виборцям очікувані наслідки для кожного вибору, який буде зроблено, разом зі своєю радою, відповідно до їхньої компетенції. З нашими поінформованими, компетентними, чесними, вільними, незалежними та нейтральними виборцями та з нашими політичними представниками, які виконуватимуть кожен наказ, який вони отримають від людей, яких вони мають честь представляти та служити, ми будемо непогрішимими, і практично ідеально.

Ті, хто нас критикує, скажуть вам, що немає жодної гарантії, що всі наші групи спеціалістів є компетентними, чесними, вільними, незалежними та нейтральними.

Проте ми гарантуємо, що лише люди, які навчалися та виконують або виконували трудову діяльність у певній галузі, або мають важливі нагороди з кожного предмету, зможуть бути частиною наших груп спеціалістів, які будуть постійно контролюються спеціальними групами охорони. І групи спеціалістів, і групи безпеки, які ними керують, повністю складатимуться з наших перевірених зареєстрованих користувачів. Таким чином, контроль буде безперервним і легко перевірятися кожним нашим користувачем.

Створити інноваційну політичну силу, засновану на здоровому глузді та логіці, було нелегко. DirectDemocracyS базує свою діяльність на взаємній повазі всіх людей, на єдиній і справжній демократії, прямій, на повній свободі, і багато хто запитує нас, які наші ідеали.

Ми є і завжди будемо за всіх людей, завжди починаючи допомагати тим, хто опинився у скрутному становищі. Завжди робити людям добро і ніколи не займатися політикою проти когось і проти чогось – це наша риса.

Меритократія, компетентність, надійність, інтелект, майстерність, щирість і чесність — це єдина система, яка дозволяє підтримувати нашу політичну організацію інноваційною з часом і відбирати з часом найкращі уми на землі, щоб змінити та покращити життя кожного.

Наш політичний ідеал і наші програми на всіх рівнях завжди враховуватимуть суворі, але справедливі правила, яких завжди поважатимуть усі, хто до нас приєднається.

Наш унікальний у світі метод роботи гарантує нам виняткові результати з часом.

Тому що ми всі разом також повинні переконатися, що ніхто ніколи не дозволить собі вкрасти в майбутньому все населення світу, повноваження вирішувати про все завжди (а не тільки під час виборів), і владу контролювати, спрямовувати та впливати вирішальним чином на вибір своїх політичних представників, а також на власні політичні, міжнародні, континентальні, національні та місцеві організації. DirectDemocracyS, ось воно, не прагне консенсусу, бо знає, що всі розумні люди, а згодом і менш розумні, приєднаються до нас і залишаться там, бо зрозуміють її величезний потенціал.

Наші політичні програми пропонуються, обговорюються та голосуються за географічними та кількісними групами (ще одне нововведення), з можливістю будь-кого бути протагоністом у позитивному ключі, і втілюються в життя.

Замість того, щоб витрачати багато часу на марні справи, в яких ви не маєте вирішального значення, пожертвуйте частину свого часу для загального блага людства, а також вашої країни, вашої географічної області, ваших друзів, вашої родини. , і Працювати разом з усіма нами, лояльно та чесно, є моральним обов’язком усіх громадян землі.

Ми пропонуємо вам конкретну можливість змінювати та покращувати світ за допомогою розуму та терпіння, але забираємо у вас те, що для багатьох стало одержимістю. Ви ніколи більше не зможете скаржитися на своїх політичних представників та їхні партії. Тому що з DirectDemocracyS виборці вирішують, а не партії чи політики. Наша політична організація, а також наші і ваші політичні представники будуть лише зобов’язані втілювати в життя кожне рішення, прийняте нашими одноосібними господарями, нашими перевіреними зареєстрованими користувачами.

Згодом ви знайдете багато людей і партій, які копіюватимуть частково або навіть майже повністю наш метод, наші програми та наші ідеї. Не вірте, оригінал працює, тому що це механізм, і ідеальний алгоритм, підробка не тільки не вийде, але й витратить ваш час, а можливо, навіть гроші.

На завершення, ця наша презентація, яка незабаром пошириться по всьому світу, у спосіб і час, які ми вам скажемо, ми також скажемо вам, що ми єдина політична сила, яка усуває боротьбу за влади та політичне зіткнення., з іншими політичними силами. Нас не хвилює, що інші робили, роблять або будуть робити, нас дбає лише, і виключно, що ми робимо і будемо робити.

Ми повністю усунули боротьбу за внутрішню владу, за допомогою унікального методу управління діяльністю, з пов’язаними ланцюжками, що дозволяє нашій організації функціонувати ідеально, і яке поставить правильних людей на потрібні ролі. З головними героями, завжди і тільки, всі наші перевірені зареєстровані користувачі.

Ми також усунули конфлікт інтересів, розділивши управління політичною організацією, довірене нашим офіційним представникам, призначеним на основі заслуг серед наших найкращих користувачів, від діяльності представлення наших політичних представників, обраних на основі заслуг серед наших найкращих користувачів. Таким чином DirectDemocracyS має лише завдання підтримувати, допомагати, співпрацювати та перевіряти, щоб те, що наказують наші виборці, втілювалося в життя. А політичні представники мають завдання служити інтересам усього населення, виконуючи кожен наказ, отриманий у будь-який час від своїх виборців.

Ми це часто повторюємо, але ми унікальні, і неодмінно залишимося унікальними. Тому що кожен хоче мати владу, кожен хоче командувати, вирішувати, але тільки ми вирішуємо, завжди, безперервно протягом часу, хто рахується і повинен рахувати, тобто виборці.

Вам це здається дивним чи очевидним? Ні, це називається демократія і свобода. Ці два слова, які багато хто вимовляє , не маючи на це права. Ці два важливі слова, які, якщо вони відсутні в нашому житті, роблять його марним. Стара політика не має шансів чесно конкурувати з нами, тому деякий час вона буде підкуповувати вас ласками та обіцянками, які виявляться короткочасними та без очевидних результатів. Але як тільки настане відповідний час, ви зрозумієте, що вас лише ввела в оману, розчарувала, ошукала й експлуатувала стара політична система, яка часто була рабом економічної влади, яка майже ніколи не виконує того, що обіцяє. І, нарешті, ви об’єднаєтеся, по одному, в єдину політичну організацію, яка ставить людей у центр і служить інтересам усіх.

Завжди вибирайте найкраще для себе та для людей, яких ви любите.

З безмежною повагою та шаною, найкращими побажаннями.

Обіймаю всіх вас.

DirectDemocracyS, ваша політика, у всіх сенсах!

PS Наш веб-сайт написаний англійською мовою, але у нас є зручний модуль перекладу, який перекладає кожну частину, написану англійською мовою, більш ніж на 100 мов, просто натисніть «-English-» і в спадному меню, що відкриється, виберіть мовою або прапором вашої країни. Таким чином, усі частини англійською мовою будуть видимі та доступні для використання всіма мовами світу.

Крім того, у головному меню утиліти є блог із категоріями понад 53 основними мовами. Ми працюємо, і просимо вашої допомоги, щоб перекласти весь наш сайт, на всі мови світу.

Категорія нашої мови з деякими важливими статтями, які вже перекладено, це:

Просто натисніть на кожну назву, щоб прочитати всю статтю. Насолоджуйтесь читанням.

Публічна зона доступна для перегляду всім, навіть якщо ви не зареєстровані користувачі, але щоб отримати доступ до робочих зон і мати можливість здійснювати різноманітні політичні дії, ви повинні зареєструватися та дотримуватися наших правил, які будуть детально представлені в наступні статті.

DirectDemocracyS нагадує всім, що ми не займаємося політичною діяльністю в соціальних мережах, а працюємо лише і виключно на нашому офіційному сайті. У соціальних мережах ми інформуємо вас та повідомляємо про прийняті рішення. Нам подобається бути вільними, незалежними, нейтральними, без цензури та блокування, якщо ми хочемо говорити правду. І ніхто не може заперечити, що ми завжди говоримо тільки правду.

Дякую.

1
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

نحن وهم UT
Мы и они UT
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Tuesday, 26 September 2023

Captcha Image

Donation PayPal in USD

Blog Welcome Module


Discuss Welcome

Donation PayPal in EURO

Mailing subscription form

Blog - Categories Module

Chat Module

Offcanvas menu

Cron Job Starts